Sprzedaż wyposażenia warsztatów samochodowych
Sprzedaż wyposażenia warsztatów samochodowych , Techsul Krzysztof Kosowski, Sulejówek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5242574457
REGON: 142484953
Rok założenia:
2010

O firmie

Siedziba firmy Techsul znajduje się w Sulejówku, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo Krzysztofa Kosowskiego sprzedaje wyposażenie warsztatów samochodowych. Działa na rynku od 2010 roku.

Oferta

Narzędzia ręczne, urządzenia i różne akcesoria znajdujące zastosowanie przy serwisie pojazdów mechanicznych można znaleźć w ofercie Techsul. Firma prowadzi sprzedaż wyposażenia warsztatów samochodowych, wulkanizacyjnych i blacharsko-lakierniczych. Zapewnia duży wybór, wysoką jakość produktów i atrakcyjne ceny. Klienci mogą zakupić m.in. zestawy kluczy nasadkowych, klucze imbusowe oraz narzędzia potrzebne do demontażu i montażu wahaczy i sprężyn. Oferta obejmuje też kompresory, podnośniki samochodowe i motocyklowe oraz myjki warsztatowe. Dostępne są również różne mierniki, np. ciśnienia oleju, ciśnienia w oponach oraz do mierzenia grubości lakieru. Poza wymienionymi artykułami sprzedawane są prostowniki, prasy warsztatowe, wyciągi spalin oraz zlewarki oleju. Na ofertę składają się także:
  • wyciągarki samochodowe,
  • spawarki,
  • stacje do serwisu klimatyzacji,
  • agregaty prądotwórcze,
  • blokady rozrządu,
  • dźwigi warsztatowe,
  • klucze pneumatyczne,
  • pistolety lakiernicze,
  • nagrzewnice,
  • urządzenia wulkanizacyjne.
Do wyposażenia warsztatów wulkanizacyjnych zaliczają się montażownice i wyważarki osobowe oraz dostawcze. Dostępne są też pistolety do pompowania opon i wulkanizatory.

Dodatkowo można zakupić wózki ułatwiające transport części na terenie warsztatu i skrzynki na narzędzia.

Oferta przygotowana przez Techsul jest rozbudowana, dlatego najlepszym sposobem na jej poznanie jest wejście na stronę internetową. Ponadto z pytaniami można dzwonić albo pisać wiadomości e-mailowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt Techsul Krzysztof Kosowski

Techsul Krzysztof Kosowski, Sulejówek

Opinie (12)

Opinie o firmie Techsul Krzysztof Kosowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
5.0
15.09.2019
Wyposażyłem cały warsztat produktami z oferty Techsul. Mają duży wybór i atrakcyjne ceny. Przekonało mnie to do zakupu.
Robert
Robert
5.0
19.08.2019
Przy wymianie maszyn w moim zakładzie wulkanizacyjnym skorzystałem z oferty sklepu Techsul. Kupiłem montażownicę i wyważarkę do opon i jestem bardzo zadowolony. Działają idealnie.
Kamil
Kamil
5.0
24.07.2019
Ten sklep to przede wszystkim idealne miejsce dla mechaników, ale znalazłem w nim też coś do domu. Kupiłem myjkę ciśnieniową i namiot ogrodowy. Całkiem tanio, więc polecam.
Mariusz
Mariusz
5.0
07.06.2019
Uwielbiam jazdę po bezdrożach, dlatego często szukam specjalnego sprzętu. Przypadkiem trafiłem na stronę Techsul i znalazłem tam ciekawe rzeczy. Kupiłem samochodowy namiot dachowy i lampy ledowe. Wszystko wysokiej jakości i w dobrej cenie.
Leszek
Leszek
5.0
19.05.2019
Warto skorzystać z ich oferty, bo mają duży wybór narzędzi i różnych urządzeń, np. podnośników. Wszystko wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach.
Filip
Filip
5.0
21.04.2019
Mają wszystko co potrzebne do naprawy samochodu. Kupiłem u nich m. in. zestaw kluczy, kamerę inspekcyjną i podnośniki do samochodów oraz motocykli. Wszystko za atrakcyjną cenę i z szybką dostawą.
Marcin
Marcin
5.0
02.03.2019
Kupiłem w tym sklepie internetowym agregat i polecam go innym. Cena konkurencyjna, a ja nie mam już problemu z zanikającym prądem. Mieszkam w taki miejscu, że zakup był po prostu koniecznością.
Sebastian
Sebastian
5.0
05.02.2019
W sklepie internetowym Techsul kupiłem podnośnik do warsztatu i bardzo jestem zadowolony. Ma duży udźwig, a cena była bardzo korzystna.
Piotrek
Piotrek
5.0
09.01.2019
Sklep jest przeznaczony głównie dla zawodowców, ale do swojego garażu też znalazłem ciekawe produkty. Kupiłem między innymi listwę magnetyczną i już nie mam problemu z zagubionymi narzędziami.
Wiktor
Wiktor
5.0
22.12.2018
Szkoda, że wcześniej nie trafiłem na stronę Techsul, bo zaoszczędziłbym sporą sumkę. Teraz już nie mam wątpliwości i zakupy do warsztatu będę robił tutaj.
Jarosław
Jarosław
5.0
10.11.2018
Warto odwiedzić ich stronę internetową, bo mają naprawdę wysokiej jakości sprzęt i to w dobrej cenie. Jako mechanik jestem w stanie to ocenić.
Marcin
Marcin
5.0
22.10.2018
Bardzo duży wybór wyposażenia warsztatowego. Sam prowadzę firmę zajmującą się naprawą samochodów i wielokrotnie kupowałem w tym sklepie sprzęt. Poza dużym wyborem trzeba pochwalić ceny i szybką realizację zamówień. Polecam.