Malowanie proszkowe elementów stalowych i aluminiowych
Malowanie proszkowe elementów stalowych i aluminiowych , Techni Kor s.c., Płochocin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5342345331
Dodatkowe kontakty:

603 231 366

Rok założenia:
2007

O firmie

Techni Kor to firma zajmująca się zabezpieczaniem antykorozyjnym elementów metalowych. Zakład produkcyjny znajduje się w Płochocinie, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo prowadzi też lakiernię w Warszawie. Działa od 2007 roku.

Oferta

Niezabezpieczony metal często koroduje narażony na kontakt z wilgocią. Na szczęście możliwe jest zabezpieczenie antykorozyjne elementów stalowych i aluminiowych, które oferuje zakład Techni Kor. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych pracowników i dysponuje nowoczesnymi rozwiązaniami, dlatego wszystkie zlecenia wykonuje terminowo i dokładnie, zapewniając jednocześnie atrakcyjne ceny. W zakładzie obróbce poddawane są konstrukcje o maksymalnej długości 12,4 metra, szerokości 1,7 metra i wysokości 2,8 metra, ważące do 1,5 tony. Usługi wykonywane przez firmę to:
  • obróbka strumieniowo-ścierna,
  • lakierowanie proszkowe,
  • malowanie proszkowe,
  • wytrawianie aluminium,
  • chromowanie aluminium,
  • cynkowanie ogniowe.
Przed przystąpieniem do malowania elementy metalowe są starannie oczyszczane z rdzy i resztek starych powłok malarskich za pomocą piaskowania, korundowania i śrutowania. Następnie, jeśli jest to konieczne, pokrywane są cynkowym podkładem proszkowym, na który nanoszone są lakiery i farby w kolorach zgodnych z paletą RAL. Każdy element może być wykończony z połyskiem, jako matowy, a także jako satynowy i z drobną oraz grubą strukturą. Techni Kor m.in. odnawia części do starych motocykli i samochodów, w tym aluminiowe i stalowe felgi oraz zabezpiecza przed rdzą, wysokimi temperaturami i uszkodzeniami mechanicznymi takie konstrukcje, jak ogrodzenia, słupy do oświetlenia, kasetony reklamowe, drzwi i balustrady oraz poręcze.

Po realizacji zleceń elementy są starannie zabezpieczane folią i przewożone firmowym transportem do miejsc w całej Polsce.

Dodatkowe informacje o ofercie Techni Kor dostępne są na stronie internetowej. Pytania związane z działalnością firmy można zadawać telefonicznie albo e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Techni Kor s.c.

Techni Kor s.c., Płochocin

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Techni Kor s.c.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.