Organizacja urodzin dla dzieci
Organizacja urodzin dla dzieci, Teatralia Monika Kowalewska, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5833321185
REGON: 381258016

O firmie

Firma Teatralia znajduje się w Gdańsku. Specjalizujemy się w organizacji zabaw kreatywnych dla dzieci w każdym wieku. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2018 roku, jednak jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Monika Kowalewska.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Teatralia jest organizacja imprez dla dzieci. W naszej ofercie można znaleźć warsztaty kreatywne. Podejmiemy się zorganizowania urodzin dla dzieci w każdym wieku. Możemy także zaproponować zabawy animacyjne dla dzieci z przedszkoli i szkół. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy prowadzenie zabaw przez doświadczonych animatorów na weselach.

Oferujemy:
  • kinderbale,
  • animacje na eventy,
  • warsztaty teatralno-kreatywne,
  • warsztaty sensoryczne dla dzieci.
Zatrudniamy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych animatorów, którzy dbają o każde z dzieci. Animatorzy wyróżniają się kreatywnością i pomysłowością. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Gwarantujemy świetną zabawę!

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, jesteśmy do dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Teatralia.

Marki i specjalizacje


Artykuły

Animacje na eventy i wesela
Animacje na eventy i wesela
Pomoc profesjonalnej animatorki na weselach i eventach świetnie się sprawdza. Warto rozważyć takie rozwiązanie, jak i z niego skorzystać.

Wideo

Kontakt

Kontakt Teatralia Monika Kowalewska

Teatralia Monika Kowalewska, Gdańsk

Opinie (2)

Opinie o firmie Teatralia Monika Kowalewska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Nina
Nina
5.0
12.07.2019
Warsztaty kreatywne to strzał w dziesiątkę, wszystkie dzieci chętnie w nich uczestniczyły! Na pewno jeszcze skorzystamy z ich usług, polecamy.
Adrianna
Adrianna
5.0
29.05.2019
Bardzo rzetelna firma, która podjęła się organizacji urodzin mojej córeczki. Było dokładnie tak, jak Ninka sobie wymarzyła. Polecam!