przyjazna Imprezy - organizacja, wypożyczanie sprzętu, Esy Floresy - Animacje Dla Dzieci Adrianna Trzmiel, Mirosławiec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7651650211
Rok założenia:
2022

O firmie

Firma Esy Floresy - Animacje Dla Dzieci Adrianna Trzmiel znajduje się w Mirosławcu, w województwie zachodniopomorskim. Od 2022 roku świadczymy usługi z zakresu imprezy - organizacja, wypożyczanie sprzętu.

Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie z nami współpracy!

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!

Oferta

Esy Floresy to firma, którą stworzyliśmy z myślą o dzieciach - ich potrzebach, zainteresowaniach oraz ulubionych zabawach! Jesteśmy zespołem animatorów i organizujemy czas wolny dla maluchów, na przykład podczas komunii, chrzcin, urodzin, wesel oraz imprez plenerowych.

Mamy masę pomysłów na gry i zabawy dla dzieci, które uwielbiają przygotowane przez nas atrakcje. Jedną z nich jest fluo kids party - impreza bazująca na wykorzystaniu fluorescencji oraz pigmentów UV! Podczas tych kreatywnych warsztatów dla dziecistosujemy bezpieczne oraz przebadane dermatologiczne akcesoria umożliwiające nam malowanie twarzy za pomocą specjalnych farb i wykonywanie tatuaży świecących w ciemnościach! Maluchy uwielbiają bawić się i tańczyć w trakcie tych zabaw, tym bardziej że prawie całe spotkanie odbywa się w tajemniczym półmroku, a uczestnicy samodzielnie tworzą slime'y - niepowtarzalne zabawki, które są całkowicie bezpieczne dla skóry, a do tego mienią się na różne kolory.

Oprócz imprez z wykorzystaniem efektu fluorescencji organizujemy wiele innych ciekawych atrakcji, do których należą:
  • zabawy muzyczne i ruchowe,
  • zabawy z bańkami dymnymi i ogniowymi,
  • dyskoteki neonowe,
  • zabawy z chustą animacyjną,
  • bale karnawałowe,
  • bale przebierańców,
  • wizyty maskotek,
  • deszcze confetti,
  • bańkowe show.
To tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowujemy dla uczestników naszych warsztatów. Prowadzimy je podczas rodzinnych imprez, pikników, festynów, eventów firmowych, a także na zlecenie szkół, przedszkoli, stowarzyszeń oraz innych placówek oświatowych.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkie osoby, które chciałyby zorganizować dla swoich dzieci niezapomnianą zabawę - firma Esy Floresy z Mirosławca.

Wideo

Kontakt

Kontakt Esy Floresy - Animacje Dla Dzieci Adrianna Trzmiel

Esy Floresy - Animacje Dla Dzieci Adrianna Trzmiel, Mirosławiec

Opinie (0)

Opinie o firmie Esy Floresy - Animacje Dla Dzieci Adrianna Trzmiel


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.