Nasz zespół z firmy TB-Automation rekomenduje między innymi nowoczesne
stoły obrotowo-podziałowe nazywane również
indeksującymi. Są to części mechaniczne o osiach ortogonalnych, w których ciągły obrót wału wejściowego powoduje przejście na przerywany obrót tarczy wyjściowej. Co ważne stoły te wyróżniają się zwartą oraz solidną konstrukcją, a także bezobsługowym działaniem! Użytkownicy doceniają też jakość wykonania, co widać po całkowitym braku luzu mechanicznego w miejscu zatrzymania.
W naszym zakładzie powstają równie wytrzymałe
pierścienie indeksujące. Ich celem jest przekształcanie ciągłego ruchu obrotowego w ruch wyjściowy. W tym modelu wyróżnia się z pewnością duży centralny otwór, który ułatwia montaż dodatkowego osprzętu w samym środku pierścienia. W projekcie zastosowaliśmy także masywną konstrukcję, solidne zbieraki i
cylindryczną krzywkę, co zapewnia powtarzalność i dokładność uchu wyjściowego, a także cichą pracę.
Jednak
stoły i pierścienie indeksujące to nie wszystko, co mamy w ofercie. Nasz pełen asortyment tworzą:
- mechaniczne komponenty dla automatyzacji procesów,
- bazy automatów montażowych,
- manipulatory mechaniczne,
- precyzyjne przenośniki płytkowe,
- indeksery płytkowe,
- indeksery liniowe,
- przekładnie mechaniczne specjalnego zastosowania.
Nasza firma nie skupia się jedynie na produkcji, ale również na działalności usługowej. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn wykonujemy na zlecenie Klientów
wyrób krzywek w wersji bębnowej, płaskiej i globoidalnej, a także obróbkę dysków i płyt.Zapraszamy serdecznie do współpracy - firma TB-Automation.