Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5261401775
REGON: 010388870
Dodatkowe kontakty:

601 247 790

Rok założenia:
1993

O firmie

Biuro rachunkowe Taxum istnieje nieprzerwanie od 1993 roku. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu księgowości i rachunkowości. Naszą siedzibą jest Warszawa. Biuro prowadzi Piotr Piekutowski.

Oferta

Taxum to firma, która działa już od wielu lat i od wielu lat zdobywa niezbędne doświadczenie. Od ponad dwudziestu lat działamy skutecznie na rynku usług księgowych. Cały czas nie tylko poszerzamy zakres naszych kompetencji, ale także aktualizujemy naszą wiedzę z zakresu prawa i obowiązujących przepisów.

Nasze usługi obejmują działania w zakresie obniżenia kosztów działalności administracji, dążenia do optymalizacji wyniku finansowego oraz dostarczenia na czas niezbędnych informacji wspierających zarządzanie. Dzięki nam oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale i nerwy w kontaktach z różnymi instytucjami.

Zapewniamy prowadzenie ksiąg handlowych i niezbędnych ewidencji analitycznych, sprawozdawczość podatkową, jak również sporządzanie deklaracji VAT, CIT, i PIT. Zajmujemy się sprawozdawczością ubezpieczeniową i statystyczną, przygotowaniem dokumentacji biznesowej oraz prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych, kartotek pracowniczych, czy list płac. Polecamy pełną obsługę w zakresie ZUS. W zakres usług wchodzi także amortyzacja środków trwałych.

Obsługujemy podmioty gospodarcze, zarówno krajowe, jak i zagraniczne. To co decyduje o naszym sukcesie i sporej liczbie zadowolonych, stałych Klientów to zatrudniana w Taxum kadra pracownicza, na którą składają się dyplomowani księgowi z wieloletnią praktyką, a także inni pracownicy obeznani z tematyką finansową. Pozostając do Państwa dyspozycji staramy się być rzetelni i terminowi oraz podejmować każde zlecenie z pełnym zaangażowaniem. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Taxum Biuro rachunkowe Piotr Piekutowski

Taxum Biuro rachunkowe Piotr Piekutowski, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Taxum Biuro rachunkowe Piotr Piekutowski