Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213743845
Rok założenia:
2016

Polecane oferty

Pomagamy naszym klientom w zakresie kadrowym, podatkowym oraz księgowym. Nieustannie śledzimy zmien...
Głównym profilem działalności naszego biura jest świadczenie profesjonalnych usług związanych z sze...
Głównym profilem działalności naszego biura jest świadczenie profesjonalnych usług związanych z sze...
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług księgowych. Posiadamy 9-letnie doświadc...

O firmie

Prowadzone przez nas biuro Tax Optymal zlokalizowane jest w Warszawie. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej firm. Mamy bogate doświadczenie, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować pełen profesjonalizm. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Tax Optymal jest prowadzenie księgowości oraz rachunkowości. Możemy Państwu zaproponować usługi z zakresu kadr i płac, a dokładnie sporządzanie miesięcznych list płac, prowadzenie dokumentacji kadrowej, kontrolę badań lekarskich i szkoleń BHP pracowników, a także kalkulację kosztów zatrudnienia. Oferujemy również prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, jak również ksiąg rachunkowych. Podejmiemy się naliczania składek ZUS, rozliczania umów cywilnoprawnych i sporządzania informacji rocznych.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy rozliczanie firm, sporządzanie sprawozdań finansowych oraz zestawień o zatrudnieniu i wysokości dochodów. W naszej ofercie można znaleźć prowadzenie ewidencji środków, raportów stanu należności i zobowiązań oraz kosztowo- przychodowych. Ponadto oferujemy rozliczenia dochodów, prowadzenie akt personalnych pracowników, ewidencjonowanie czasu pracy i urlopów.

Udzielimy konsultacji prawno-podatkowych. Złożymy deklaracje do ZUS oraz udzielimy porad finansowych. Podejmiemy się reprezentowania Klienta przez Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Uzupełnienie naszej oferty stanowi kontrola zobowiązań i należności.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Tax Optymal Księgowość Podatki sp z o.o.

Tax Optymal Księgowość Podatki sp z o.o., Marki

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie Tax Optymal Księgowość Podatki sp z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wiktor
Wiktor
5.0
15.09.2019
Tax Optymal kontroluje wszystkie dokumenty pracownicze w mojej firmie. Dzięki temu mam pewność, że zwolnienia, listy płac i inne pisma są w porządku.
Paweł
Paweł
5.0
15.07.2019
Kilka razy radziłem się księgowych z Tax Optymal w sprawie podatków. Porady były bardzo przydatne i uchroniły mnie przed kłopotami, dlatego polecam to biuro.
Jarek
Jarek
5.0
27.05.2019
Korzystam ze zdalnej pomocy oferowanej przez Tax Optymal. Jestem z niej bardzo zadowolony, bo nie muszę nigdzie jeździć, a dostęp do dokumentów mam w swoim komputerze.
Mirek
Mirek
5.0
11.03.2019
Jestem spokojny o finanse firmy, ponieważ księgowość powierzyłem Tax Optymal. Doświadczeni księgowi zajmują się m. in. rozliczaniem podatku dochodowego i składek ZUS. Zawsze na czas i bez błędów.
Czarek
Czarek
5.0
21.01.2019
Tax Optymal prowadzi dla mnie księgi rachunkowe i zajmuje się czynnościami kadrowo-płacowymi. Dobrze się wywiązują ze swoich obowiązków.
Andrzej
Andrzej
5.0
29.11.2018
Polecam biuro Tax Optymal. Współpracuję z nimi dopiero od roku, ale już dali się poznać jako sumienna firma.