Złote i srebrne monety inwestycyjne
Złote i srebrne monety inwestycyjne, Tavex Sp. z o.o., Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9512381872
Branża:

O firmie

Tavex jest jednym z największych dostawców złota i srebra inwestycyjnego oraz dealerem rynku forex na terenie Europy Północnej. Działamy od 1991 roku, natomiast w nasze salony zaczęły się otwierać od 2014 roku. Jesteśmy obecni w największych miastach, w tym również w Łodzi. Oferujemy Państwu przede wszystkim złoto i srebro inwestycyjne oraz wymianę walut z całego świata w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do poznania naszej oferty.

Oferta

Oferujemy Państwu złote i srebrne monety, a także sztabki inwestycyjne, które pochodzą renomowanych mennic z całego świata. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty inwestycyjne opatrzone są odpowiednimi certyfikatami potwierdzającymi ich próbę oraz autentyczność.

Ponadto w naszym salonie działa kantor wymiany walut. Znajdziecie w nim Państwu ponad 60 różnych walut ze wszystkich zakątków świata. Większość z nich możecie zakupić lub sprzedaż od ręki. Zachęcamy też do składania zamówień za pośrednictwem naszej strony internetowej. Dajemy Państwu możliwość odbioru zakupionych walut i monet w naszym salonie lub z dostawą do Waszego domu.

Skupujemy również złoto, srebro i biżuterię. Proponujemy fachową i uczciwą wycenę oraz możliwość sprawdzenia próby złota, srebra i platyny za pomocą spektrometru. Skupujemy i sprzedajemy także platynę.

Oferujemy dodatkowo:
  • skup walut wycofanych z obiegu,
  • sprawdzanie autentyczności banknotów z całego świata,
  • natychmiastowe transfery gotówkowe na terenie całego świata za pośrednictwem Moneygram,
  • sprzedaż akcesoriów dla kolekcjonerów i inwestorów.
Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania podczas wizyty w naszym salonie w Łodzi. Zapewniamy komfort, dyskrecję i bezpieczeństwo każdej transakcji.


Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Tavex Sp. z o.o.

Tavex Sp. z o.o., Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Tavex Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.