Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5841060842
REGON: 191009493
Rok założenia:
1996

O firmie

Wyburzanie i rozbiórki, Taurus Mariusz Kaczmarski, Janki Firma Taurus z główną siedzibą w Gdańsku oraz bazą w Jankach, w województwie mazowieckim, prowadzi działalność na terenie całej Polski. Wykonuje zlecenia wymagające zastosowania ciężkich maszyn budowlanych. Ma duże doświadczenie, ponieważ początki firmy sięgają 1996 roku.


Oferta

Realizacja prac rozbiórkowych i wyburzeniowych wymaga specjalistycznego sprzętu oraz odpowiedniego przygotowania merytorycznego. Nie bez znaczenia jest również tutaj doświadczenie, które pomaga w przypadku trudnych do realizacji projektów. Wykonywanie tego rodzaju prac można powierzyć firmie Taurus.

Co oferuje inwestorom firma Taurus z Janek?

Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, firma Taurus z Janek oferuje kompleksowe wyburzenia, prace demontażowe i rozbiórki. Usługi wykonywane przez firmę to:
  • wyburzenia obiektów betonowych,
  • wyburzenia obiektów ceglanych,
  • rozbiórki obiektów drewnianych,
  • demontaż konstrukcji stalowych.
Przedsiębiorstwo pozbywa się obiektów mieszkalnych, usługowych, przemysłowych i konstrukcji inżynieryjnych. Nie tylko pomaga w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i przygotowaniu dokumentacji, ale także utylizuje pozostałe po pracach odpady. Wywozi gruz i inne materiały wywrotkami. Zapewnia terminowe, dokładne i konkurencyjne cenowo usługi.

Jakie usługi budowlane wykonuje Taurus?

Usługi budowlane wykonywane przez firmę Taurus to przede wszystkim niwelacja terenu. Koparkoładowarki, koparki i inne maszyny obsługiwane przez doświadczonych operatorów używane są też do kopania wykopów fundamentowych, korytowania pod kostkę brukową i utwardzania placów i dróg. Przedsiębiorstwo układa drogi i place z betonowych płyt MON, a także wykonuje podbudowy pod posadzki przemysłowe. Może również ciąć beton specjalnymi piłami.

Jakie kruszywa sprzedaje i dostarcza firma Taurus?

Firma Taurus sprzedaje i dostarcza takie kruszywa, jak:
  • piasek rzeczny,
  • piasek kopalniany,
  • tłuczeń,
  • ziemia,
  • żwir,
  • pospółka.
Materiały używane są do prac budowlanych i drogowych.

Dodatkowe informacje dotyczące oferty usługowej i handlowej przygotowanej przez Taurus można uzyskać, kontaktując się z firmą telefonicznie.


Artykuły

Transport materiałów sypkich na terenie całego kraju – Taurus w Gdańsku
Transport materiałów sypkich na terenie całego kraju – Taurus w Gdańsku
Jeśli szukasz firmy, która zajmuje się przewożeniem różnego rodzaju materiałów sypkich, to oferta przedsiębiorstwa Taurus jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Taurus Mariusz Kaczmarski

Taurus Mariusz Kaczmarski, Janki

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Taurus Mariusz Kaczmarski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Artur
Artur
4.0
08.05.2022
Moja ocena dla Taurus można być tylko jedna. Mocne 5. Dlaczego? Ponieważ jeśli chodzi o wyburzenia, to profesjonaliści. Mają ciężkie maszyny, dobrych operatorów i wywożą gruz oraz utylizują inne odpady. Czego chcieć więcej?
Grzegorz
Grzegorz
5.0
23.03.2022
Wykonują prace rozbiórkowe i ziemne. Mają koparki gąsienicowe i wiele innych maszyn, dlatego są w stanie szybko realizować nawet najtrudniejsze zlecenia. Od lat jestem ich klientem i każdemu polecam usługi firmy Taurus.