Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6791032317
REGON: 120939052
Dodatkowe kontakty:

12 292 42 06

Rok założenia:
1995

O firmie

Taśmy samoprzylepne, Taśma s.c. Dystrybutor 3M taśmy z nadrukiem firmowym, Kraków Firma Taśma z Krakowa jest jednym z wiodących dostawców taśm i klejów. Od samego początku prowadzonej działalności − od 1995 roku − istniejemy jako oficjalny dystrybutor amerykańskiego koncernu 3M, producenta znanego i cenionego na całym świecie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Firma Taśma to najlepsze miejsce, by zaopatrzyć się w markowe taśmy klejące, kleje oraz materiały ścierne najwyższej jakości. Duży wybór produktów, współpraca ze znanymi i cenionymi producentami oraz kompetentni pracownicy służą szybkiemu wyborowi odpowiedniego rozwiązania.

W czym specjalizuje się firma Taśma z Krakowa?

Firma Taśma z Krakowa specjalizuje się w sprzedaży taśm klejących Scotch oraz klejów, mających szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. U nas kupicie również Państwo różnego rodzaju taśmy samoprzylepne z nadrukiem lub logo firmy, folie pęcherzykowe i stretch, używane do pakowania i zabezpieczania towaru. Od lat współpracujemy z zaufanymi i cenionymi producentami, by móc dostarczyć Państwu najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.

Jakie rodzaje taśm posiadamy w ofercie?

Przygotowaliśmy bogatą ofertę taśm przemysłowych różnego rodzaju.

Oferujemy między innymi:
  • taśmy pakowe wzmacniane włóknem szklanym
  • samoprzylepne taśmy z nadrukiem
  • taśmy jednostronne
  • taśmy pakowe zwykłe
  • taśmy winylowe
  • taśmy maskujące
  • taśmy teflonowe
  • taśmy metalowe
Co jeszcze można znaleźć w ofercie przedsiębiorstwa Taśma?

W ofercie przedsiębiorstwa Taśma można znaleźć również bumpony (samoprzylepne nakładki) do zastosowania w formie ograniczników, nóżek lub odbojników, a także taśmy polipropylenowe do spinania ładunku na paletach. Klientom oferujemy folię stretch do zabezpieczania towaru i kleje, w tym kleje do klejenia na gorąco, kleje dwuskładnikowe, kleje poliuretanowe oraz kleje w aerozolu.
Uzupełnienie oferty stanowią specjalistyczne maszyny 3M-MaticTM, o różnym stopniu zautomatyzowania, które wykorzystywane są do zaklejania kartonów.

Pracownicy firmy Taśma służą fachową poradą w kwestii wyboru odpowiedniego produktu. Odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości.

Zapraszamy na zakupy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Taśma s.c. Dystrybutor 3M taśmy z nadrukiem firmowym

Taśma s.c. Dystrybutor 3M taśmy z nadrukiem firmowym, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Taśma s.c. Dystrybutor 3M taśmy z nadrukiem firmowym