Wysokiej jakości wyroby drewniane
Wysokiej jakości wyroby drewniane, Tartak Okalewo Jarosław Lewandowski, Okalewo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8921335751
REGON: 911263668
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

Tartak, którego właścicielem jest Jarosław Lewandowski zlokalizowana jest w Okalewie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2001 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta

Głównym przedmiotem naszej działalności są usługi tartaczne. Możemy Państwu zaproponować szeroki zakres usług. Zajmujemy się przecieraniem drewna. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć produkcję mebli drewnianych. W asortymencie mamy altanki oraz meble, a także huśtawki ogrodowe. Dysponujemy również deskami podłogowymi i budowlanymi.

Ponadto oferujemy:
  • sztachety,
  • więźby dachowe,
  • deski obrzynane,
  • kontrłaty oraz łaty,
  • zabudowy ryglowe.
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż podbitek oraz konstrukcji dachowych. Proponujemy także inne wyroby stolarskie, które wykonane są z wysokiej jakości drewna. Podejmiemy się produkcji tarcicy zarówno obrzynanej, jak i nieobrzynanej. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż drewna opałowego.

Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Gwarantujemy rzetelność i terminowość. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Tartak Okalewo Jarosław Lewandowski

Tartak Okalewo Jarosław Lewandowski, Okalewo

Opinie (0)

Opinie o firmie Tartak Okalewo Jarosław Lewandowski