Produkcja i montaż więźb dachowych
Produkcja i montaż więźb dachowych , Tartak Dawid Szulc, Sulmierzyce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6211815417
REGON: 362777060
Dodatkowe kontakty:
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Tartak prowadzimy w Sulmierzycach w województwie wielkopolskim. Od 2015 roku zajmujemy się obróbką drewna i produkcją z niego różnych konstrukcji i elementów.

Oferta

Drewno pozyskujemy wyłącznie od sprawdzonych dostawców. W Tartaku tniemy drzewo na elementy o odpowiednich wymiarach oraz wykonujemy całe konstrukcje z przygotowanych segmentów. Zapewniamy wysoką jakość i terminowe realizowanie zamówień. Wykonane przez nas konstrukcje nie tylko dowozimy na wskazany adres, ale również starannie montujemy!

Oferujemy:
  • deski podłogowe, elewacyjne i tarasowe,
  • łaty,
  • kontrłaty,
  • altany ogrodowe,
  • domki drewniane,
  • więźby dachowe.
Więźby składają się z wielu elementów, które starannie przez nas połączone zmieniają się w solidne konstrukcje utrzymujące ciężar pokryć dachowych. Na więźbach układamy dachówki ceramiczne, gonty, blachodachówki, blachy trapezowe oraz łupki i papy termozgrzewalne. Wykonujemy dachy od podstaw oraz remontujemy zadaszenia domów jednorodzinnych i innych budynków. Pomagamy m.in. w przypadku, gdy dachy przeciekają.

Dodatkowych informacji o ofercie udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z usług Tartaku.

Kontakt

Kontakt Tartak Dawid Szulc

Tartak Dawid Szulc, Sulmierzyce

Opinie (0)

Opinie o firmie Tartak Dawid Szulc