Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7272797045
Rok założenia:
2015

O firmie

Producenci i hurtownie tkanin i artykułów tekstylnych, Tamartex Sp. z o.o., Pabianice Siedzibę naszej firmy Tamartex znajdą Państwo w Pabianicach, w województwie łódzkim. Prowadzimy działalność w branży tekstylnej. Specjalizujemy się w wytwarzaniu i nadawaniu odpowiednich właściwości rozmaitym tkaninom. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Działamy nieprzerwanie od 2015 roku.

Oferta

Duże doświadczenie, specjalistyczne maszyny oraz najlepsze materiały sprawiają, że nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością. Zajmujemy się produkcją tkanin oraz ich wykańczaniem.

Jakie tkaniny znaleźć można w ofercie firmy Tamartex w Pabianicach?

W ofercie firmy Tamartex znajdą Państwo wysokojakościowe tkaniny gotowe, takie jak bawełniane tkaniny namiotowe, które wykonane są ze stuprocentowej bawełny. Dzięki temu, że powlekamy je żywicą akrylową i apreturą przeciwgnilną oraz antygrzybiczną, są wodoszczelne i doskonale sprawdzą się w różnych warunkach pogodowych. Oferujemy ją w kolorze naturalnej bawełny, możliwe jest także jej barwienie.

Posiadamy wykonane z tkaniny poliestrowej tkaniny wodoodporne i wodoszczelne. Są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz rozrywanie, stosowane są do produkcji markiz, pawilonów, namiotów, odzieży roboczej czy poduszek i mebli ogrodowych. Oferujemy też tkaniny na tekstylne osłonki do wędlin, które tworzymy z tkaniny wiskozowej lub bawełnianej. Są one powlekane materiałami w pełni bezpiecznymi dla człowieka, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych.

Czy firma Tamarex zajmuje się również wykańczaniem tkanin?

Tak, specjalizujemy się w usługach wykańczalniczych, które wykonujemy na tkaninie powierzonej. Zajmiemy się wykończeniem tkanin bawełnianych, wiskozowych, polipropylenowych i poliamidowych. Wykańczamy również tkaniny poliestrowe oraz mieszankami bawełny i poliestru. Oferujemy także powleczenia i apretury techniczne.

Jakie procesy wykańczalnicze obsługuje firma Tamartex?

Nasza firma oferuje takie usługi jak:
  • zmiękczanie tkanin,
  • usztywnianie tkanin,
  • opieranie tkanin,
  • stabilizacja tkanin,
  • barwienie tkanin,
  • drukowanie tkanin.
Zajmujemy się także bieleniem tkanin, zarówno chemicznym jak i optycznym. Specjalizujemy się w uniepalnianiu tkanin zgodnie ze wskazanymi przez Klienta normami. Oferujemy uniepalnianie tkanin wykorzystywanych w przemyśle motoryzacyjnym i meblowym, a także przy produkcji odzieży dla strażaków, spawaczy i hutników.

Zapewniamy nasze fachowe doradztwo oraz atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Artykuły

Jakie zalety mają tekstylne osłonki do wędlin?
Jakie zalety mają tekstylne osłonki do wędlin?
Osłonki tekstylne na wędliny stanowią praktyczną alternatywę dla naturalnych jelit. Są tańsze, bardziej wytrzymałe i dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Wideo

Kontakt

Kontakt Tamartex Sp. z o.o.

Tamartex Sp. z o.o., Pabianice

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie Tamartex Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Agnieszka
Agnieszka
4.0
26.09.2019
Polecam, zarówno jeśli chodzi o sprzedaż tkanin, jak i usługi wykończeniowe. Super!
Franek
Franek
5.0
20.07.2019
Polecam, bez problemu wykańczają tkaniny bawełniane i wiskozowe. Już nie raz korzystałem z ich oferty i na pewno jeszcze wrócę.
Pamela
Pamela
5.0
08.05.2019
Usługi wykończeniowe wykonywane terminowo, bezproblemowo i niedrogo. Polecam.
Tomek
Tomek
5.0
25.03.2019
Doskonałe usługi jeśli chodzi o usztywnianie tkanin, radzą sobie z tym bez problemu. Polecam.
Adrian
Adrian
5.0
14.01.2019
Współpracujemy ze sobą już od dawna, to najlepsze tkaniny, z jakimi miałem do czynienia. Solidne, trwałe, estetyczne. Polecam.
Hania
Hania
5.0
14.11.2018
Polecam, mają rewelacyjne tkaniny na namioty, które doskonale sprawdzają się nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych. Do tego w dobrej cenie.
Tagi