Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9241593199
REGON: 368240897
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Auto szkoła T&T Tomex została założona przez Tomasza Wisłockiego. Działamy od 2005 roku, a nasza siedziba znajduje się w Szprotawie, w województwie lubuskim.

Najniższe ceny w Szprotawie kat A - 1600zł., kat. B -1800zł. WYSOKA ZDAWALNOŚĆ!

Oferta

Wszystkie osoby, które marzą o zdobyciu prawa jazdy, zapraszamy do Auto szkoły T&T Tomex. Tutaj każdego dnia zapisujemy nowych kursantów i rozpoczynamy teoretyczne oraz praktycznie szkolenie na prawo jazdy.

Zdajemy sobie sprawę, że z tego, że każdy z naszych uczniów ma liczne obowiązki związane pracą lub szkołą, dlatego jesteśmy elastyczni, co do godzin jazd, a przy okazji zapewniamy bardzo krótkie terminy szkolenia. U nas można zakończyć cały kurs jazdy nawet w jeden miesiąc! W razie potrzeby dojeżdżamy do kursantów z Żagania, Zielonej Góry, Żar, Głogowa, Bolesławca i oczywiście całej Szprotawy.

Nasz ośrodek szkolenia kierowców oferuje:
  • kurs na prawo jazdy kategorii A1,
  • kurs na prawo jazdy kategorii A2,
  • kurs na prawo jazdy kategorii A,
  • kurs na prawo jazdy kategorii B.
Istnieje możliwość zdawania egzaminu państwowego na naszych pojazdach. To z pewnością ogromna dogodność i wyeliminowanie stresu związanego z obsługą zupełnie nowego auta.

Jeżeli chodzi o kurs na prawo jazdy kategorii B, to szkolimy na samochodach z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Dla fanów motoryzacji i nowoczesnych samochodów przygotowaliśmy też specjalną ofertę nauki jazdy.

Niezależnie od rozpoczętego szkolenia wszyscy nasi Klienci dostają od nas niezbędne materiały dydaktyczne i dostępy do specjalnych filmów oraz testów, dzięki którym można przygotować się do egzaminu państwowego również w domowym zaciszu. Poza tym nasza szkoła posiada komputerowy Symulator nauki jazdy, który bardzo pomaga kursantom zrozumieć możliwe sytuacje na drodze, jeszcze za nim wsiądą do prawdziwego auta.

Zapraszamy do zapisów - Auto szkoła T& Tomex w Szprotawie.


Więcej informacji

Kontakt

Kontakt T&T Tomex Auto Szkoła Tomasz Wisłocki

T&T Tomex Auto Szkoła Tomasz Wisłocki, Szprotawa

Opinie (0)

Opinie o firmie T&T Tomex Auto Szkoła Tomasz Wisłocki