Szycie odzieży reklamowej i roboczej
Szycie odzieży reklamowej i roboczej, Szwalnia i krojownia Oliwia, Cedrowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7321441964
REGON: 472234330
Rok założenia:
1999

O firmie

Oliwia to szwalnia i krojownia, w której realizujemy zamówienia na szycie odzieży według indywidualnych projektów klientów. Znaleźć nas można w Cedrowicach, na terenie województwa łódzkiego. Funkcjonujemy na rynku już od 1999 roku.

Oferta

Działamy w branży krawieckiej od wielu lat, oferując kompleksowe usługi szwalnicze i krojcze zarówno dla małych, jak i dużych producentów odzieży. Dzięki doświadczeniu i nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie realizować zarówno szycie seryjne, jak i przeszycia próbne czy odszywanie prototypów.

W naszej szwalni prowadzimy również krojownię, gdzie dokładnie przygotowujemy materiały przed procesem szycia. Zajmujemy się zarówno krojeniem tkanin, jak i przygotowaniem kolekcji według projektów klientów. Współpracujemy z projektantami odzieży, tworząc konstrukcje odzieży damskiej i męskiej, które następnie trafiają do produkcji seryjnej.

Realizujemy zamówienia na szycie odzieży roboczej, reklamowej czy sportowej, dbając o trwałość, precyzję wykonania oraz wysoką jakość wykończeń. W naszej wzorcowni odszywamy prototypy, które pozwalają na weryfikację projektu przed rozpoczęciem produkcji większych serii.

W naszej pracy łączymy wiedzę techniczną z kreatywnością, co pozwala na elastyczne podejście do różnych zleceń. Dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom zarówno dużych firm odzieżowych, jak i klientów indywidualnych, którzy potrzebują profesjonalnej realizacji projektów odzieżowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Kontakt Szwalnia i krojownia Oliwia

Szwalnia i krojownia Oliwia, Cedrowice

Opinie

Opinie o firmie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.