Szlifowanie optyczne oraz tworzenie dokumentacji CAD
Szlifowanie optyczne oraz tworzenie dokumentacji CAD, Szlifmet Pph, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6412207185
REGON: 240728655
Rok założenia:
2007

O firmie

Firma SzlifMet została założona w 2011 roku przez Grzegorza Króla. Zajmujemy się obróbką metali oraz tworzyw sztucznych za pomocą urządzeń sterowanych numerycznie. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach.

Oferta

Obróbka metali CNC to główny profil naszej działalności. Ofertę kierujemy do innych zakładów produkcyjnych z branży motoryzacyjnej, lotniczej, budowlanej, a nawet medycznej. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia wieloseryjne na skomplikowane detale wymagające ogromnej precyzji i dokładności podczas ich obróbki.

Dysponujemy technologią umożliwiającą nam:
  • frezowanie mosiądzu,
  • frezowanie aluminium,
  • frezowanie tworzyw sztucznych,
  • toczenie,
  • szlifowanie na optyce,
  • szlifowanie na rzutniku,
  • szlifowanie według wzoru,
  • szlifowanie węglika spiekanego,
  • szlifowanie stali hartowanej,
  • polerowanie metali.
Szlifowanie elementów optycznych wymaga wysokiej precyzji, dlatego że najmniejsze niedoskonałości będą miały duży wpływ na jakość obrazu. Z tego powodu to zadanie warto powierzyć naszej firmie, która wykonuje usługi na zlecenie laboratoriów czy zakładów medycznych od wielu lat. Produkujemy soczewki naukowe oraz okularowe o najwyższej przejrzystości zgodnie z nadesłaną nam dokumentacją techniczną.

Warto dodać, że często w naszym zakładzie poza wyrobami optycznymi wykonujemy również komponenty narażone na zwarcie, a także działanie agresywnych substancji chemicznych czy korozji. Z tego powodu w trakcie frezowania czy szlifowania stosujemy izolator żywicy zmieszanej. To materiał odporny na wysokie temperatury i ciśnienie, który nie tylko ułatwia precyzyjną obróbkę detali, ale również zapewnia właściwości izolacyjne i większą ochronę nowych wyrobów.

Jednak obróbka skrawaniem to nie wszystko, czym się zajmujemy. W naszej ofercie znajduje się również tworzenie dokumentacji CAD w programie Alibre Design, który służy między innymi do modelowania 3D, opracowywania rysunków 2D i przygotowania kompletnych projektów inżynieryjnych.

Zapraszamy do współpracy - firma SzlifMet z Katowic.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Szlifmet Pph

Szlifmet Pph, Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Szlifmet Pph


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.