Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132681121
REGON: 146115520
Rok założenia:
2012

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Szel-Med. Ratownictwo medyczne. Szeląg P.", zlokalizowana w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim, to punkt specjalizujący się w udzielaniu rzetelnej, kompleksowej i profesjonalnej pomocy w zakresie usług świadczonych przez pogotowie ratunkowe. W naszym zespole znaleźli zatrudnienie doświadczenie pracownicy medyczni, wykwalifikowani w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz opieki nad poszkodowanymi w trakcie transportu do szpitala.

Siedziba "Szel-Med. Ratownictwo medyczne. Szeląg P." ma swoją siedzibą na ulicy Targowa 4 lok. 19 w miejscowości Warszawa. W celu nawiązania z nami korespondencji, prosimy korzystać z następującego kodu pocztowego: 03-731 Warszawa. Informacje o firmie "Szel-Med. Ratownictwo medyczne. Szeląg P." można znaleźć również w rejestrze CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej), podajemy nasz nr NIP 1132681121. Firma posługuje się numerem REGON 146115520.

Kontakt

Kontakt Szel-Med. Ratownictwo medyczne. Szeląg P.

Szel-Med. Ratownictwo medyczne. Szeląg P., Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Szel-Med. Ratownictwo medyczne. Szeląg P.