Mechanika i klimatyzacja samochodowa na wysokim poziomie
Mechanika i klimatyzacja samochodowa na wysokim poziomie, Szczekot-Serwis Stacja obsługi samochodów, Gdynia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5861063660
REGON: 190567498
Dodatkowe kontakty:

508 398 080

Rok założenia:
2004

O firmie

Stacja obsługi samochodów Szczekot-Serwis znajduje się w Gdyni. Na rynku jesteśmy obecni od 1989 roku. Zajmujemy się serwisowaniem samochodów. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Wojciech Szczekot.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu motoryzacji. Zajmujemy się naprawą samochodów osobowych i dostawczych. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i właścicieli firm.

Do naszych obowiązków należy przeprowadzanie remontów silników, remontów skrzyń biegów, diagnostyka komputerowa, a także naprawa układu jezdnego i hamulcowego. Dodatkowo podejmujemy się naprawy klimatyzacji i przeprowadzania przeglądów rozrządu. W tym zakresie zapewniamy napełnianie i czyszczenie klimatyzacji.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Mechanika to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, co pozwala nam na odnalezienie nawet najmniejszej usterki i usunięcie jej.

Podejmujemy się też napraw manualnych skrzyń biegów. Nieustannie poszerzamy nasze kompetencje. Dokładamy wszelkich starań by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Szczekot-Serwis w Gdyni.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Serwis i naprawa klimatyzacji samochodowej
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody dostawcze
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt Szczekot-Serwis Stacja obsługi samochodów

Szczekot-Serwis Stacja obsługi samochodów, Gdynia

Opinie (0)

Opinie o firmie Szczekot-Serwis Stacja obsługi samochodów