Skuteczna pomoc w przypadku alergii
Skuteczna pomoc w przypadku alergii, Szalecka Maria, lek. med., Kielce

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6571562214
REGON: 290620344
Rok założenia:
1991

O firmie

Nazywam się Maria Szalecka i jestem doświadczonym lekarzem alergologiem. Prowadzę prywatny gabinet lekarski, który mieści się w Kielcach. Leczę Pacjentów już od 1991 roku.

Oferta

Alergie obecnie występują coraz częściej. Wiele osób ma problemy z nieprawidłową reakcją układu odpornościowego na alergeny, które pojawiają się w środowisku. Występują one najczęściej w sierści zwierząt, kurzu domowym, w pokarmach oraz w pyłkach roślin.

Wychodzę naprzeciw potrzebom osób, które zmagają się z alergicznym uczuleniem. Jeśli męczy Państwa uciążliwy katar, to zachęcam do odwiedzenia mojego gabinetu. Zajmuję się alergologią od wielu lat, dzięki czemu uzyskałam niezbędne doświadczenie oraz fachową wiedzę, co bezpośrednio przekłada się na gwarancję leczenia na najwyższym poziomie.

Udzielam konsultacji medycznych dla dzieci i dorosłych. Dokładam wszelkich starań, aby przebieg wizyty był przyjemny i odbywał się w miłej atmosferze. Sumiennie przeprowadzam testy alergologiczne, aby szybko i skutecznie zdiagnozować alergię.

Oferuję pomoc zarówno przy diagnozie, jak i leczeniu alergii takich jak:
  • astma,
  • katar alergiczny,
  • łzawienie oczu,
  • pokrzywka.
W leczeniu bardzo ważny jest proces immunoterapii swoistej zwanej odczulaniem. Stopniowo podaję małe dawki alergenu w postaci szczepionek, co bardzo korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie pacjentów.

Gwarantuję rzetelne i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zdrowie osób, które leczę, jest dla mnie celem nadrzędnym.

Zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Szalecka Maria, lek. med.

Szalecka Maria, lek. med., Kielce

Opinie (1)

Opinie o firmie Szalecka Maria, lek. med.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
02.06.2015
bardzo dobry lekarz,polecam