Systemy alarmowe dla Twojego domu lub firmy
Systemy alarmowe dla Twojego domu lub firmy, System Security Sp. z o.o., Luborzyca

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6821767421
Rok założenia:
2012

O firmie

System Security to firma zlokalizowana w Luborzycy, na terenie województwa małopolskiego. Zajmujemy się ochroną mienia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

System Security to profesjonalna agencja ochrony, która od lat dostarcza klientom nowoczesne systemy alarmowe. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania dla osób prywatnych i przedsiębiorców, zapewniając ochronę oraz bezpieczeństwo osób i mienia. Dostarczamy wysokiej jakości urządzenia, pochodzące od znanych i renomowanych producentów.

Czołową pozycję w ofercie zajmują systemy alarmowe dla domu i firmy. Gwarantują one ochronę nie tylko przed włamaniem czy kradzieżą, ale również spaleniem, wyciekiem gazu, zatruciem czadem i zalaniem. W przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości alarm od razu się aktywuje, dzięki czemu grupy interwencyjne będą mogły odpowiednio zareagować. Użytkownicy tych systemów na bieżąco otrzymują powiadomienia na smartfon, informujące o potencjalnym zagrożeniu oraz mogą zdalnie sterować urządzeniem za pomocą prostej w obsłudze aplikacji.

Proponujemy również systemy alarmowe dla sklepów. Wyposażone są one w czujniki ruchu i magnetyczne czujniki otwarcia, które w przypadku wykrycia ruchu lub próby wyważenia drzwi, lub okna, automatycznie aktywują alarm.

Dodatkowo polecamy:
  • monitoring alarmów,
  • kamery,
  • wideodomofony,
  • monitoring wizyjny online.
Uzupełnienie naszej oferty stanowi zabezpieczenie budowy. Celem tej usługi jest zabezpieczenie inwestycji przed kradzieżą, aktami wandalizmu i innymi zagrożeniami. W jej ramach możemy zaoferować dodatkowe podjazdy grup interwencyjnych w godzinach nocnych i dodatkową kontrolę stanu ogrodzenia.

Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

Zapraszamy!

Artykuły

Jak monitoring systemów alarmowych może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa? - oferta System Security
Jak monitoring systemów alarmowych może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa? - oferta System Security
Dowiedz się, jak monitoring systemów alarmowych zwiększa bezpieczeństwo nieruchomości oraz jakie są korzyści z inwestowania w profesjonalne systemy ochrony.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt System Security Sp. z o.o.

System Security Sp. z o.o., Luborzyca

Opinie (2)

Opinie o firmie System Security Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.11.2013
Zgadzam się z wcześniejszą opinią ponieważ też kiedyś byłem podłączony do innej firmy(SS) to tylko chodziło o zapłatę faktury a doprosić się o cokolwiek to był koszmar-nieprzełączanie z numeru na numer i jeszcze ciężko się z kimkolwiek dogadać.Wydaje mi się że w firmie system są ludzie którzy potrafią dobrze zarządzać firmą i mają wiedzę praktyczne a nie teoretyczną.Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.11.2013
Witam,wcześniej miałem do innej firmy podłączony dom i biuro ale że jestem za wspieraniem lokalnych firm postanowiłem się przełączyć do nich.Z perspektywy czasu muszę przyznać że jakością usług biją poprzednią firmę o 99% ,dawniej nie mogłem doprosić się o serwis a i czasy dojazdów patrolu do alarmu dawały mi dużo do myślenia(35min ,50min).Teraz mam serwisanta dostępnego praktycznie od ręki,dojazd patroli to rewelacja a sprawę załatwiam poprzez wykonanie jednego telefonu.Polecam bo naprawdę działają super.