Pranie dywanów i wykładzin
Pranie dywanów i wykładzin, Suł-Mar. B. Sułkowski, M. Raciborski, Jastrzębie-Zdrój

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6331992783

O firmie

Siedziba firmy Suł-Mar zlokalizowana jest w Jastrzębiu-Zdroju, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w czyszczeniu dywanów. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1999 roku. Mamy bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, które przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Suł-Mar jest pranie dywanów oraz wykładzin. Możemy Państwu zaproponować także szorowanie, odplamianie oraz płukanie dywanów. W naszej ofercie można znaleźć trzepanie bądź odkurzanie dywanów, a także ich wirowanie i suszenie. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy pranie techniką "kąpieli na wskroś". Podejmiemy się prania tapicerki samochodowej. Uzupełnienie naszej oferty stanowi czyszczenie mebli.

Nasza firma wyposażona jest w pojazdy, które umożliwiają nam odbiór dywanów. Istnieje także możliwość wykonania usług w domu bądź biurze u Klienta. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą. Podczas czyszczenia dywanów i wykładzin stosujemy specjalistyczne środki.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Suł-Mar.

Artykuły

Pralnie czyszczące dywany techniką „kąpieli na wskroś”
Pralnie czyszczące dywany techniką „kąpieli na wskroś”
Nowoczesne pralnie wyposażone w automaty piorące, wirówki i szorowaki wykorzystują do czyszczenia dywanów oraz wykładzin technikę „kąpieli na wskroś”.

Wideo

Kontakt

Kontakt Suł-Mar. B. Sułkowski, M. Raciborski

Suł-Mar. B. Sułkowski, M. Raciborski, Jastrzębie-Zdrój

Opinie (5)

Opinie o firmie Suł-Mar. B. Sułkowski, M. Raciborski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mirek
Mirek
5.0
19.05.2019
Kompleksowo, rzetelnie, sprawnie, terminowo. Oddałem wszystkie dywany, jakie miałem w domu. Teraz wyglądają jak nowe. Super, polecam serdecznie!!
Alek
Alek
5.0
05.03.2019
Usługi pralnicze na wysokim poziomie, warto skorzystać z ich oferty. Serdecznie polecam.
Marek
Marek
5.0
05.01.2019
Oddałem dywan do czyszczenia. Wykonali wszystkie usługi, w tym trzepanie, szorowanie, pranie i płukanie dywanu. Jestem zadowolony. Polecam.
Wioletta
Wioletta
5.0
02.11.2018
Indywidualne podejście do Klienta zdecydowanie zachęca do skorzystania z ich oferty. Firma Suł-Mar podjęła się czyszczenia wszystkich dywanów z naszego hotelu. Usługa wykonana spranie i rzetelnie. Zależało nam na czasie, a oni dostarczyli dywany kilka dni później. Super, polecam.
Adrian
Adrian
5.0
29.09.2018
Bardzo profesjonalna firma. Prowadzę firmę przewozową, dlatego samochody muszą być zawsze czyste. Regularnie piorą tapicerkę samochodową we wszystkich pojazdach, którymi dysponuję. Zawsze na czas, ceny atrakcyjne, polecam serdecznie.