Kosmetyki i akcesoria do detailingu samochodowego
Kosmetyki i akcesoria do detailingu samochodowego , Studio Kosmetyki Samochodowej Joker, Sanok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6871964253

O firmie

Studio Kosmetyki Samochodowej Joker prowadzimy w Sanoku, w województwie podkarpackim. W branży działamy od lat. Sprzedajemy wszystko, co potrzebne do czyszczenia i pielęgnacji aut.

Oferta

Kosmetyki, akcesoria do detailingu oraz elementy karoserii sprzedajemy w Studiu Kosmetyki Samochodowej Joker. Prowadzimy sklep stacjonarny i internetowy. Zapewniamy duży wybór produktów renomowanych marek. Polecamy zakupy wszystkim, którzy planują odnowienie auta, sprzedaż, a także regularnie dbają o swoje samochody!

Sprzedajemy w Studiu Kosmetyki Samochodowej Joker m.in. błotniki samochodowe. Oferujemy ocynkowane błotniki w wielu wariantach kolorystycznych oraz surowe elementy pasujące do samochodów różnych marek i modeli. Przykładem są błotniki do Audi, BMW, FIATA, Mercedesa, KIA i do wielu innych pojazdów. Dostarczamy też reflektory oraz akcesoria do pielęgnacji i czyszczenia samochodów. Sprzedajemy pędzle, aplikatory, wiadra, szczotki, rękawiczki i pianownice. Oczywiście nie są to wszystkie akcesoria, które dostępne są w sklepie!

Rozbudowana oferta obejmuje również kosmetyki. Polecamy środki przeznaczone do użycia na zewnątrz, na karoserii i wewnątrz pojazdów. Sprzedajemy:
  • czernidła do opon,
  • środki do czyszczenia felg,
  • szampony,
  • środki do usuwania trudnych zabrudzeń z samochodów,
  • woski,
  • pasty polerskie,
  • środki do mycia szyb,
  • środki do mycia plastików,
  • zapachy samochodowe,
  • środki do impregnacji skórzanych obić.
Oferujemy też zestawy do pielęgnacji i renowacji wnętrza.

Zapraszamy do zakupów w Studiu Kosmetyki Samochodowej Joker! Pełną ofertę zamieściliśmy na stronie internetowej. Odpowiadamy też na pytania zadawane telefonicznie i poprzez pocztę elektroniczną.

Marki i specjalizacje

Sprzedajemy chemię samochodową ADBL, RUPES, Shiny Garage, Menzerna, Good Stuff, California Scents, RR Customs, Fresso, Koch, Pooreboy's World oraz błotniki samochodowe Blic, Gordon, Tong Yang, API.

Artykuły

Zadbaj o swoje auto z kosmetykami do samochodów od Studia Kosmetyki Samochodowej Joker
Zadbaj o swoje auto z kosmetykami do samochodów od Studia Kosmetyki Samochodowej Joker
Zadbany pojazd dłużej służy i przyjemniej się nim jeździ. Wysokiej jakości kosmetyki do aut i błotniki samochodowe w kolorze oferuje Studio Joker w Sanoku
Błotniki samochodowe od Studia Kosmetyki Samochodowej Joker - niezbędny element ochrony pojazdu
Błotniki samochodowe od Studia Kosmetyki Samochodowej Joker - niezbędny element ochrony pojazdu
Błotniki samochodowe są niezbędnym elementem ochrony pojazdu przed uszkodzeniami mechanicznymi i korozją. Jak wybrać odpowiednie? Przeczytaj artykuł!

Wideo

Kontakt

Kontakt Studio Kosmetyki Samochodowej Joker

Studio Kosmetyki Samochodowej Joker, Sanok

Opinie (0)

Opinie o firmie Studio Kosmetyki Samochodowej Joker


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.