Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5821630704
REGON: 384105840
Rok założenia:
2019

O firmie

Nazywam się Beata Uhryn i prowadzę Studio Fotograficzne Słodkie Sny, które mieści się w Braniewie, w województwie warmińsko-mazurskim. Na rynku działam od 2019 roku.

Oferta

Moją pasją i pracą fotografia. Pragnę zadbać o to, by ważne chwile w Państwa życiu zostały uwiecznione na zdjęciach, do których w dowolnej chwili można wrócić, by na nowo przeżyć cudowne chwile. Zajmuję się organizacją sesji, wykonaniem ich oraz postprodukcją. W swoje prace wkładam całe serce i traktuję jako dzieło artystyczne, które dla Państwa stanie się piękną pamiątką.

Oferuję:
  • sesje dziecięce,
  • sesje urodzinowe,
  • sesje rodzinne,
  • sesje okazjonalne, np. podczas wieczoru panieńskiego,
  • sesje podczas chrzcin.
Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się sesje ciążowe, czyli tzw. sesje brzuszkowe wykonywane między 6 a 8 miesiącem ciąży. Wykonuję również sesje noworodkowe, wykonywane do 14 dnia życia dziecka, co ułatwia wykonanie zdjęć podczas snu Państwa pociechy.

Uzupełnienie mojej oferty stanowi sesja w prezencie, czyli obdarowanie wybranej osoby bonem upominkowym.

Zakres moich usług obejmuje: przygotowanie studia pod preferencje klienta, w tym akcesoriów i tła, sesja zdjęciowa w studiu, postprodukcja oraz odpowiedni dobór plików i wydruków, na końcu zaś następuje przygotowanie produktów do odbioru.

Zapraszam do kontaktu oraz skorzystania z moich usług!

Wideo

Kontakt

Kontakt Studio Fotograficzne Słodkie Sny Beata Uhryn

Studio Fotograficzne Słodkie Sny Beata Uhryn, Braniewo

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Studio Fotograficzne Słodkie Sny Beata Uhryn

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Julia
Julia
5.0
08.09.2021
Z całego serca polecam Panią Beatę. Cała sesja przebiega w cudownej atmosferze, a efekt w postaci zdjęć naprawdę wzrusza.
Łukasz
Łukasz
5.0
13.07.2021
Pełen profesjonalizm, Pani fotograf tworzy przyjazną atmosferę, nawet najbardziej wstydliwe osoby czują się komfortowo przed obiektywem. Dodatkowo ma dużo pomysłów na aranżację, podpowiada, co w danym momencie robić. Polecam.
Sara
Sara
5.0
31.05.2021
Kameralne i przyjazne dla maluchów studio, miła atmosfera podczas sesji i oczywiście piękne zdjęcia! Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy z Panią Beatą i pięknej pamiątki.