Fotograf z pasją
Fotograf z pasją, Studio - Camera, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7252286488
REGON: 382643377

O firmie

Nazywam się Patrycja Miksa i prowadzę w Łodzi Studio - Camera, czyli zakład fotograficzny. Fotografia jest pracą, którą wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Fotografuję ludzi, dziką przyrodę oraz budynki. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Jestem profesjonalnym fotografem, który wykonuje różnego rodzaju sesje zdjęciowe. W mojej ofercie możecie Państwo znaleźć:
  • fotografie portretowe,
  • fotografie plenerowe,
  • sesje modowe,
  • sesje ślubne.
Posługuję się sprawdzonym sprzętem i nowoczesną techniką wykonywania zdjęć. Zapewniam miłą atmosferę podczas sesji i dogodne warunki dla modeli. Sesje ślubne wykonuję według życzenia moich Klientów. Sesje portretowe wykonuję tak, aby na zdjęciu uchwycić nie tylko wygląd, ale również charakter danej osoby. Sesja fotograficzna ma być wyjątkowa i dopasowana do potrzeb Klienta.

W zależności od tego, czy jest to sesja modowa, czy portretowa, dobieram odpowiednią ekspozycję lub miejsce w plenerze, które zapewni dogodne światło, nastrój i będzie dopasowane do charakteru zdjęć.

Zapraszam do kontaktu ze Studio - Camera w Łodzi.

Artykuły

Sesje zdjęciowe w plenerze
Sesje zdjęciowe w plenerze
Plener, naturalny krajobraz, mogą stanowić dla zdjęcia wspaniałe tło. Sesje plenerowe do łatwych nie należą, ale warto spróbować! – dla efektu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Studio - Camera

Studio - Camera, Łódź

Opinie (1)

Opinie o firmie Studio - Camera

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Anita
Anita
5.0
10.05.2019
Pani fotograf wykonała dla nas sesję ślubną. Jesteśmy zadowoleni ze zdjęć. Duża ilość pięknych i wyrazistych fotografii na pewno upamiętni ten piękny dzień.