Kompleksowe doradztwo prawne
Kompleksowe doradztwo prawne, Struzik Agata Kancelaria Radcy Prawnego, Opole

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7541298598
REGON: 532422522
Rok założenia:
2004
Branża:

O firmie

Nazywam się Agata Struzik i jestem radcą prawnym. Po ukończeniu studiów na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim w 2003 roku założyłam własną kancelarię, która mieści się w Opolu.

Oferta

Głównie zapewniam obsługę prawną zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Udzielam specjalistycznych porad prawnych. Działalność prowadzę już od kilkunastu lat, co pozwoliło mi zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę, która pomaga mi rozwijać moją kancelarię.

Moje zadania to między innymi:
 • prowadzenie spraw związanych z prawem gospodarczym
 • sporządzanie pism prawnych
 • prowadzenie spraw związanych z prawem pracy
 • sporządzanie pism procesowych
 • prowadzenie spraw związanych z prawem handlowym
Ponadto oferuję Państwu doradztwo w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego oraz spadkowego czy rolnego. Co więcej, specjalizuję się w prowadzeniu spraw sądowych i administracyjnych. Reprezentuję także Klientów przed organami administracji rządowej bądź samorządowej.

Po więcej informacji zachęcam do kontaktu oraz zapraszam do odwiedzenia kancelarii w Olsztynie.

Artykuły

Umowy dożywocia okiem radcy prawnego Agaty Struzik
Umowy dożywocia okiem radcy prawnego Agaty Struzik
Umowy o dożywocie powinny być przygotowywane z pomocą takich radców prawnych jak Agata Struzik. Dlaczego jest to tak ważne? Kliknij link i sprawdź szczegóły.

Kontakt

Kontakt Struzik Agata Kancelaria Radcy Prawnego

Struzik Agata Kancelaria Radcy Prawnego, Opole

Aktualności

 • Radca prawny

  13.09.2022

  Prawo rodzinne to dział prawa cywilnego, skupiający się na sprawach zwiążanych ze stosunkami prawnymi i funkcjonowaniem rodziny. Jego zakres obejmuje rozwody, separacje, alimenty, podział majątku i sporządzanie intercyzy. Dotyczy również praw opieki nad dziećmi, a także ustalenia władzy rodzicielskiej.

 • Konsultacja prawna

  20.07.2022

  Porady prawne udzielane są z takich dziedzin jak prawo gospodarcze, cywilne, karne, rodzinne, spadkowe i rolne. Radca prowadzi również sprawy związane z prawem handlowym, administracyjnym oraz prawem pracy. Dodatkowo kancelaria sporządza pisma procesowe i reprezentuje klientów przed organami administracji rządowej lub samorządowej.

 • Reprezentacja klienta w sądzie

  06.05.2022

  Kancelaria Radcy Prawnego sporządza niezbędne pisma procesowe oraz reprezentuje swoich klientów przed organami administracji rządowej bądź samorządowej. Dodatkowo prowadzi sprawy z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, a także rolnego i prawa pracy. Zajmuje się też sprawami sądowymi i administracyjnymi.

 • Akt prawny

  23.03.2022

  Pismo procesowe to dokument sporządzany przez adwokata bądź radcę prawnego. Obejmuje on wnioski i oświadczenia stron postępowania, które składane są poza rozprawą w postępowaniu cywilnym. Musi spełniać wymogi formalne określone w art. 126 Kodeksu postępowania cywilnego. W dokumencie powinno być zawarte między innymi oznaczenie rodzaju pisma, oznaczenie sądu, do którego jest skierowanie, a także imiona i nazwiska osób, nazwy stron, ich przedstawicieli ustawowych i pełnomocników.

 • Porada prawna

  25.01.2022

  Kancelaria Radcy Prawnego prowadzona przez Agatę Struzik, zapewnia kompleksową obsługę prawną. Współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Radca prowadzi sprawy z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego i rolnego. Sporządza też wszelkie pisma procesowe. Dodatkowo reprezentuje klienta przed organami administracji rządowej bądź samorządowej.

Opinie (3)

Opinie o firmie Struzik Agata Kancelaria Radcy Prawnego

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
30.05.2022
Jedna z lepszych kancelarii radców prawnych w moim mieście. Nigdy się nie zawiodłem.
Magdalena
Magdalena
5.0
22.03.2022
Pani Agata bardzo angażuje się w każdą powierzoną jej sprawę. Mam do niej pełne zaufanie.
Rafał
Rafał
5.0
13.01.2022
Świetny radca prawny! Zawsze mogę tutaj liczyć na rzetelną i profesjonalną obsługę. Szczerze polecam.