Profesjonalny salon kosmetyczny.
Profesjonalny salon kosmetyczny., Strefa Piękna Anna Plok, Kowalów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5981570158
REGON: 383529407
Rok założenia:
2019

O firmie

Salon kosmetyczny Strefa Piękna jest zlokalizowany w Kowalowie, na obszarze powiatu słubickiego. Zajmujemy się usługami kosmetycznymi. Osobą decyzyjną w salonie jest Anna Plok.

Oferta

Prowadzona przez nas działalność skupia się na wykonywaniu profesjonalnych makijaży i innych zabiegów związanych z urodą. Kosmetyka jest dla nas największą życiową pasją i każde kolejne zadanie traktujemy jako niezwykła możliwość na poszerzenie naszych kompetencji.

Funkcjonujemy aktywnie na lokalnym rynku od stosunkowo krótkiego czasu, jednak nieustannie rozwijamy się i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Proponujemy Państwu między innymi:
  • zagęszczanie rzęs,
  • stylizację rzęs,
  • woskowanie twarzy,
  • woskowanie ciała,
  • hennę pudrową.
Dodatkowo możemy zaoferować wyjątkową i niezwykle skuteczną depilację woskiem. Proponujemy depilację woskiem nóg, depilacje pach oraz depilację okolic bikini. Wszystkie zabiegi związane depilacyjne wykonujemy przy pomocy wosku Lycon.

Nasza oferta to również makijaż. Proponujemy makijaż okolicznościowy, makijaż ślubny, a także makijaż permanentny. Każdą naszą klientkę traktujemy indywidualnie i staramy się dobrać odpowiedni makijaż do urody, wieku oraz okazji i ubioru. Pomagamy w wyborze czy bardziej adekwatny będzie makijaż subtelny, czy może połyskujący i wyrazisty.

Cały nasz zespół to wyłącznie profesjonalne kosmetyczki, dla których kosmetyka jest największą pasją rozwijaną z dnia na dzień. Zdobyte doświadczenie oraz obszerna wiedza kosmetologiczna pozwalają nam wykonać każde powierzone zadanie.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, dokładność oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Profesjonalny salon kosmetyczny - miejsce wytchnienia i relaksu dla każdej kobiety
Profesjonalny salon kosmetyczny - miejsce wytchnienia i relaksu dla każdej kobiety
Każda kobieta po wizycie w salonie kosmetycznym czuje się piękniejsza. Z pewnością jest to więc miejsce, które warto odwiedzać regularnie

Wideo

Kontakt

Kontakt Strefa Piękna Anna Plok

Strefa Piękna Anna Plok, Kowalów

Opinie (1)

Opinie o firmie Strefa Piękna Anna Plok

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Malwina
Malwina
5.0
17.09.2019
Byłam tam ostatnio po raz pierwszy i jestem niezwykle zadowolona! Kosmetyczki są niezwykle uprzejme i pomagają w wyborze odpowiedniego makijażu, a do tego panuje tam świetna atmosfera.