Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:45 - 15:45
Wt.
07:45 - 15:45
Śr.
07:45 - 15:45
Cz.
07:45 - 15:45
Pt.
07:45 - 15:45
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5260307956
REGON: 00702641600190
KRS: 0000101063
Rok założenia:
1975
Branża:

O firmie

Szkolenia i kursy, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Częstochowa Historia zorganizowanej działalności księgowych w Częstochowie zaczyna się już w 1945 roku. Od 1995 roku nasz oddział ma status Oddziału Wojewódzkiego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Dzięki dynamicznemu rozwojowi stowarzyszenia mogliśmy zakupić pomieszczenia biurowe i salę wykładową o łącznej powierzchni ponad 700m². Utworzona została także sala komputerowa na 10 stanowisk. Dzięki temu wszystkiemu poszerzyliśmy naszą ofertę edukacyjną.

Oferta

Oprócz tradycyjnych kursów dla księgowych proponujemy naszym klientom naukę na studiach podyplomowych, które prowadzimy wspólnie z Krakowską Szkołą Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Bierzemy czynny udział w procesie kreowania nowoczesnej polityki gospodarczej oraz rozwoju technologii przetwarzania danych, które wymuszają zmiany w polskim prawie bilansowym. Przyczyniamy się przy tym do naukowego i praktycznego rozwoju rachunkowości i rewizji finansowej.

Co oferuje Stowarzyszenie Księgowych w Polsce?

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce dokłada wszelkich starań, aby udzielić skutecznej pomocy księgowym, którzy muszą stawić czoła ciągle zmieniającym się wyzwaniom. Prowadzimy działalność edukacyjną i doradczą. Staramy się umożliwić zdobycie i doskonalenie wiedzy niezbędnej do wykonywania tego trudnego zawodu.

Jakie kursy dla księgowych organizowane są w Częstochowie?

Wszystkim zainteresowanym księgowym z Częstochowy i okolic chcącym podwyższyć swoje kwalifikacje, Stowarzyszenie Księgowych oferuje wiele ciekawych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od potrzeb lub oczekiwań, słuchacze będą w pełni usatysfakcjonowani.

Stowarzyszenie prowadzi kursy w ramach certyfikacji zawodu księgowego, obejmujące:
 • podstawy rachunkowości
 • kadry dla zaawansowanych
 • prowadzenie księgi przychodów
 • prowadzenie księgi rozchodów
 • sporządzanie sprawozdań finansowych
 • kurs na głównego księgowego
 • Excel dla księgowych – zakres podstawowy
 • Excel dla księgowych – zakres zaawansowany
Po uczestnictwie w pozostałych kursach zainteresowani zdobędą następujące kwalifikacje:
 • certyfikowany ekspert usług księgowych
 • specjalista ds. rachunkowości (samodzielny księgowy)
 • specjalista ds. kadr i płac
 • specjalista ds. podatku od towarów i usług
 • dyplomowany księgowy
Czy warto podjąć współpracę ze Stowarzyszeniem Księgowych?

Cieszymy się dobrą opinią na rynku, którą uzyskaliśmy dzięki pozytywnym referencjom osób, które skorzystały z naszych usług i polecają współpracę z nami znajomym z branży. Dzieje się tak dlatego, że podstawowym celem stowarzyszenia jest obrona praw, godności i interesów jej członków. Ważne jest dla nas krzewienie poczucia godności i wspólnoty zawodowej oraz popularyzowanie pozycji, a także znaczenia zawodu księgowego i finansisty.

Troszczymy się o nienaganny poziom etyczny i zawodowy członków. Ściśle współpracujemy z organami państwowymi i samorządu terytorialnego, samorządami zawodowymi, a zwłaszcza Krajową Izbą Biegłych Rewidentów, organizacjami społeczno-zawodowymi w zakresie doskonalenia rachunkowości, metod przetwarzania jej danych, analizy, finansów, podatków i innych rozliczeń zrównanych z podatkami. Ponadto współdziałamy z międzynarodowymi organizacjami i instytucjami w celu kształtowania, organizowania i wykonywania zawodu według rozwiązań europejskich i standardów światowych.

Wszystkie wyżej wymienione czynniki czynią z nas rzetelnego partnera, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania i sprawiają, że warto podjąć z nami współpracę. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i pogłębiania swojej wiedzy.

Kontakt

Kontakt Stowarzyszenie Księgowych w Polsce

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Częstochowa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Stowarzyszenie Księgowych w Polsce