Produkujemy drzwi drewniane
Produkujemy drzwi drewniane, Stoldrew Jan Kupczyk, Gliwice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6311075931
REGON: 277924979
KRS: 0000093171
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

Siedziba naszej firmy Stoldrew, prowadzonej przez Jana Kupczyka, zlokalizowana jest w Gliwicach w województwie śląskim. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży − działamy na rynku nieprzerwanie od 2002 roku. Jesteśmy producentem okien i drzwi drewnianych.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Stoldrew z Gliwic jest produkcja stolarki budowlanej. Nasi pracownicy to wyszkoleni fachowcy, którzy każde powierzone im zadanie wykonują starannie i dokładnie. Przyznano nam liczne nagrody oraz certyfikaty, które świadczą o wysokim poziomie naszych umiejętności. Wśród nich znajdują się, między innymi, Główna Nagroda w X Podhalańskich Targach Budownictwa Ogrzewania i Wyposażania Wnętrz za prezentację okna drewnianego jednoramowego o podwyższonej sprawności dla osób niepełnosprawnych oraz Certyfikat Medalu Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego w Rybniku na IX Giełdzie Budownictwa i Wyposażania za okno drewniane jednoramowe dla niepełnosprawnych.

Klientami korzystającymi z naszego asortymentu są zarówno różnego typu firmy, jak i osoby prywatne. Produkujemy:
  • okna przesuwne,
  • okna PCV,
  • okna drewniane,
  • okna uchylne,
  • drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • drzwi drewniane, przeszklone oraz dwuskrzydłowe,
  • klamki oraz okucia,
  • parapety,
  • szyby zespolone.
Precyzyjnie wykonuje montaż zamówionych drzwi i okien. Mamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie. Zapewniamy, że wytwarzane przez nas produkty będą Państwu odpowiadać pod względem estetycznym oraz technicznym. Gwarantujemy kompleksową obsługę.Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dlatego tworzymy także okna oraz drzwi na wymiar.

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy zajmującej się produkcją okien drewnianych to zapraszamy do zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą oraz do kontaktu telefonicznego, w celu uzyskania bardziej dokładnych informacji.

Kontakt

Kontakt Stoldrew Jan Kupczyk

Stoldrew Jan Kupczyk, Gliwice

Opinie (1)

Opinie o firmie Stoldrew Jan Kupczyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
25.07.2014
Bardzo duży wybór stolarki okiennej , wykonują montaż mają niedrogo polecam