Stolarka otworowa do Twojego domu
Stolarka otworowa do Twojego domu, Stolarka Koszalin Okna, drzwi, bramy garażowe, Koszalin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6692245458
REGON: 331015710
KRS: 0000378621
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Stolarka Koszalin to firma z miasta o tej samej nazwie. Powstała w końcu lat 90. XX wieku z
przekształcenia Koszalińskiej Centrali Materiałów Budowlanych. Specjalizuje się w handlu i usługach związanych ze stolarką otworową, w tym oknami.


Oferta

Stolarka otworowa używana jest w w każdym budynku mieszkalnym, usługowym i biurowym. Jeśli szukają Państwo najlepszych elementów wykończeniowych tego typu, to warto zainteresować się ofertą przygotowaną przez firmę Stolarka Koszalin. Przedsiębiorstwo od 20 lat sprzedaje markowe rozwiązania w atrakcyjnych cenach. Stolarka ta jest estetyczna i wytrzymała, dlatego sprawdza się w każdym, nawet najbardziej reprezentacyjnym miejscu.

W ofercie firmy znajdują się:
  • okna dachowe
  • okna uchylne
  • okna tradycyjne
  • okna PCV
  • okna drewniane
  • okna aluminiowe
Oczywiście profile okienne mogą być wykonane w różnych wariantach kolorystycznych, a okna nie muszą mieć klasycznego kształtu, tylko np. okrągły.

Ponadto firma sprzedaje drzwi wewnętrzne i wejściowe. Dostarczane są zarówno tradycyjne rozwiązania, jak i specjalnie wzmocnione drzwi antywłamaniowe oraz przeciwpożarowe.

Do domów polecane są też bramy garażowe w wariancie uchylnym, segmentowym i roletowym.

Stolarka Koszalin wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i nie tylko sprzedaje stolarkę, ale również dopasowuje ją do konkretnego wnętrza i fachowo montuje wraz z potrzebnymi akcesoriami, np. progami, klamkami, okuciami i zawiasami.

Uzupełnienie oferty stanowią doskonałe panele podłogowe w wariancie klasycznym i winylowym. Panele winylowe są bardziej odporne na działanie wilgoci.

Dodatkowe zdjęcia stolarki otworowej oraz więcej informacji dotyczących firmy Stolarka Koszalin znajdą Państwo na stronie internetowej. Kontakt w sprawie zakupu i montażu stolarki można nawiązać telefonicznie albo mailowo.

Wideo

Kontakt

Kontakt Stolarka Koszalin Okna, drzwi, bramy garażowe

Stolarka Koszalin Okna, drzwi, bramy garażowe, Koszalin

Opinie (0)

Opinie o firmie Stolarka Koszalin Okna, drzwi, bramy garażowe