Diagnostyka i leczenie osób cierpiących na alergie
Diagnostyka i leczenie osób cierpiących na alergie, Stelmasiak Teresa, dr nauk med. Poradnia Alergologiczna, Lublin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7121101548
REGON: 430193598
Rok założenia:
1991

O firmie

Poradnia alergologiczna dr nauk medycznych Teresy Stelmasiak znajduje się w Lublinie. Lekarz specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu osób cierpiących na rozmaite alergie. Specjalistyczny gabinet lekarski powstał w 1993 roku.


Oferta

Teresa Stelmasiak przyjmuje w swojej poradni zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób alergologicznych. Badania wykonywane w gabinecie to między innymi diagnostyka czynnościowa układu oddechowego, czyli spirometria. U młodszych dzieci wykonywane jest badanie będące odpowiednikiem spirometrii, czyli sprawdzanie oporu dróg oddechowych. Pozostałe czynności diagnostyczne prowadzone przez alergolog to:
  • próba rozkurczowa
  • testy skórne
  • testy z krwi
Choroby diagnozowane i leczone przez Teresę Stelmasiak to między innymi astma oskrzelowa i przewlekła obturacyjna choroba płuc. Ponadto opieką objęci są pacjenci z nawracającą obturacyjną chorobą płuc i nieżytem nosa. Inne schorzenia z którymi zgłaszają się pacjenci do poradni to:
  • pyłkowica
  • zapalenia spojówek
  • pokrzywka
  • atopowe zapalenie skóry
  • kontaktowe zapalenie skóry
  • uczulenia zawodowe
Pacjenci są również odczulani i poddawaniu leczniczym inhalacjom.

Więcej informacji dotyczących działalności poradni Teresy Stelmasiak znajdą Państwo na stronie internetowej, natomiast wizyty należy rejestrować telefonicznie.


Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Stelmasiak Teresa, dr nauk med. Poradnia Alergologiczna

Stelmasiak Teresa, dr nauk med. Poradnia Alergologiczna, Lublin

Opinie (3)

Opinie o firmie Stelmasiak Teresa, dr nauk med. Poradnia Alergologiczna

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Romek
Romek
5.0
13.05.2019
Miałem alergiczny nieżyt nosa, ale pani Teresa Stelmasiak bez problemu sobie z nim poradziła, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Halina
Halina
5.0
18.03.2019
Miła, bezstresowa atmosfera. Kompleksowa opieka w zakresie alergologii. Warto było odwiedzić ten gabinet alergologiczny.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.04.2016
Przychodzę do doktor z atopowym zapaleniem skóry i jestem bardzo zadowolona z tego jak mnie prowadzi. Leczenie nie jest proste tym bardziej że mam jeszcze inną chorobę alergiczną ale uważam że jest naprawdę ustabilizowanie. Miło leczyć się u kogoś komu widać że naprawdę zależy aby było jak najlepiej.