Produkcja ogrodzeń kutych i stalowych
Produkcja ogrodzeń kutych i stalowych, Stębud Przemysław Bartnik, Złotów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9151706949
REGON: 020500684
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Przemysław Bartnik jest właścicielem firmy Stębud, która znajduje się w Złotowie, w województwie dolnośląskim. Na rynku działamy od 1996 roku. Do naszych głównych usług należy wykonawstwo ogrodzeń oraz bram dla posesji prywatnych i firmowych. Od pewnego czasu oferujemy również bramy stalowe. Zapraszamy.

Oferta

Głównym profilem działalności firmy Stębud jest metaloplastyka. W naszym zakładzie powstają ogrodzenia kute i balustrady stalowe. Z usług korzystają przede wszystkim mieszkańcy Oleśnicy, Trzebnicy oraz Wrocławia. Chętnie nawiązujemy także współpracę z Klientami zagranicznymi.

Ogrodzenia kute i panelowe są produkowane na specjalne zamówienie. Projektujemy najróżniejszy wymiary oraz kształty. Brama, czy ogrodzenie powinno być wykonane z solidnych materiałów. Nasze wyroby służą Klientom przez dziesiątki lat i są wizytówką dla posesji ich domów i biur. Podczas produkcji korzystamy ze wszystkich sugestii Klienta. Oferujemy pomiary niezbędne do wykonania projektu oraz montaż ogrodzeń.

W naszej ofercie znaleźć można:
  • ogrodzenia i balustrady,
  • ogrodzenia panelowe,
  • ogrodzenia siatkowe.
Ogrodzenia wyposażone w bramy wjazdowe mogą być w pełni zautomatyzowane. Oferujemy Państwu napędy firm Faac oraz Somfy, które umożliwiają otwieranie bramy pilotem. Zwiększa to komfort użytkowników.

Uzupełnieniem naszej oferty jest malowanie proszkowe. Każde ogrodzenie można zabezpieczyć przed korozją i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Właśnie do tego służy malowanie proszkowe, które opiera się na nałożeniu farby w proszku i utwardzeniu jej w specjalnym piecu. Od Państwa zależy jaki kolor farby wybierzecie. Efekt jest trwały i znacznie podwyższa odporność konstrukcji.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Stębud ze Złotowa.

Artykuły

Charakterystyka ogrodzeń panelowych
Charakterystyka ogrodzeń panelowych
Co to są ogrodzenia panelowe? Jaka jest ich budowa i zalety Co należy brać pod uwagę przy wyborze ogrodzenia panelowego? Dowiedz się w poniższym artykule.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Stębud Przemysław Bartnik

Stębud Przemysław Bartnik, Złotów

Opinie (4)

Opinie o firmie Stębud Przemysław Bartnik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ireneusz
Ireneusz
5.0
18.05.2020
Świetna firma, która bardzo szybko zrealizowała dla mnie projekt na bramę stalową. Solidne wykonanie.
Zuza
Zuza
5.0
25.03.2020
Znają się na produkcji balustrad balkonowych. Nasza konstrukcja jest niezwykle solidna i przede wszystkim zdobi balkon.
Matylda
Matylda
5.0
11.01.2020
Zamontowali u mnie systemy napędowe, które pozwalają mi na otwieranie bramy pilotem. Bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie. Napęd działa bardzo płynnie i nie zacina się. Polecam.
Kuba
Kuba
5.0
28.11.2019
Polecam ich usługi. Wykonali dla mnie całe ogrodzenie, łącznie z furtką i bramą. Cała konstrukcja została dodatkowo pomalowana proszkowo, aby zabezpieczyć ją przed korozją. Mogliśmy wybrać kolor farby. Uważam, że projekt został zrealizowany bardzo profesjonalnie.