Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Głogów w województwie dolnośląskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Perseusza 11. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 67-200 Głogów. Kompletne współrzędne GPS to: 51.6519399N, 16.059711E. Branża Restauracje amerykańskie to dziedzina, w której firma "Steak House Rock Cafe" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Steak House Rock Cafe" oferuje menu, które zaspokoi bardzo wyszukane gusta klientów. Od przystawek, zup poprzez dania główne aż po desery. Do każdego posiłku oferujemy szeroki wachlarz napojów w zależności od upodobania klientów. Wysokie umiejętności szefa kuchni oraz profesjonalna obsługa restauracji gwarantuje komfort naszym klientom.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 76 853 41 76.

Kontakt

Kontakt Steak House Rock Cafe

Steak House Rock Cafe, Głogów

Opinie (0)

Opinie o firmie Steak House Rock Cafe