Montaż systemów nawadniających
Montaż systemów nawadniających, Starzyński Systemy nawadniające, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9231003664
REGON: 970443835
Rok założenia:
1995

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa, prowadzonego przez Grzegorza Starzyńskiego, znajduje się we Wrocławiu. Oferujemy systemy nawadniania do ogrodów. Oprócz tego wykonujemy fontanny i oczka wodne. Działamy na rynku od 1995 roku.

Oferta

Od wielu lat specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów. Proponujemy klientom zastosowanie prostych i zautomatyzowanych systemów nawadniania.

Podejmujemy się wykonania zleceń związanych z zamgławianiem ogrodów oraz sadów. Realizujemy projekty dotyczące fontann, czy oczek wodnych. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą filtrów do wody, które montujemy na terenach zielonych.

Prowadzimy sprzedaż elementów systemów nawadniających, pochodzących od sprawdzonych producentów. Znajdują się w nich zraszacze wynurzalne, detektory deszczu, a także sterowniki, które uruchamiają automatycznie program nawadniania.

Wykonujemy instalacje nawadniające i linie kroplujące zarówno dla pól uprawnych, sadów, boisk, kortów, pól golfowych, jak i upraw szklarniowych oraz gruntowych. Ponadto budujemy deszczownie dla szkółek, ogrody na dachu lub korty tenisowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i nawiązania współpracy.

Artykuły

Najważniejsze elementy efektywnej instalacji nawadniającej
Najważniejsze elementy efektywnej instalacji nawadniającej
Dobry system nawadniający powinien składać się z wysokiej jakości komponentów dopasowanych do siebie w sposób odpowiednich, m.in. rur, złączek i zaworów.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Starzyński Systemy nawadniające

Starzyński Systemy nawadniające, Wrocław

Opinie (2)

Opinie o firmie Starzyński Systemy nawadniające

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marcin
Marcin
5.0
05.05.2019
Naprawdę znają się na swojej branży. Odwiedziłem ich kiedyś szukając dobrych zraszaczy wynurzalnych. Zapytałem się o jeden model, a obsługujący mnie pracownik zaproponował trzy zastępcze. Polecam, bo mogą wiedzieć czego chce klient bardziej niż on sam.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
28.03.2019
Wykonywali dla mnie oczko wodne. Świetna robota, nie dość że są wyjątkowo precyzyjni to jeszcze uwijają się z pracą w błyskawicznym tempie.