Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5661002091
REGON: 130196063
Rok założenia:
2010

Polecane oferty

Jeżeli skorzystają Państwo z naszych usług, zapewniamy wykonanie pełnego zakresu prac niezbędnych d...
Głównym przedmiotem działalności firmy GreenArt jest zakładanie ogrodów. Możemy Państwu zaproponowa...
Głównym przedmiotem działalności firmy Garden Park jest projektowanie, a także zakładanie ogrodów. ...
Głównym profilem naszej firmy Amat Zieleń jest pielęgnacja zieleni miejskiej. Współpracujemy z gmin...

O firmie

Firmą Start zarządza Andrzej Gołębiewski. Swoją siedzibę mamy w Otwocku, w województwie mazowieckim. Działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. Zajmujemy się utrzymywaniem terenów zielonych oraz świadczeniem usług koparkoładowarką. Działamy na terenie powiatu otwockiego oraz południowych powiatów warszawskich.

Oferta

Specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów oraz prowadzeniu ich przebudowy. Zależy nam na osiągnięciu spektakularnego efektu końcowego, dlatego podczas pracy zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Zdajemy sobie sprawę, że ogród nierzadko pełni funkcję miejsca dającego ukojenie i umożliwiającego zapomnienie o szarej rzeczywistości. Większość osób po prostu się w nim relaksuje. Dołożymy więc wszelkich starań, by tworzyć miejsca przyjemne dla oka, w których będziecie Państwo mogli zabrać się za ulubioną lekturę, wybić filiżankę aromatycznej kawy lub zaprosić znajomych na grilla.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi też zakładanie trawników jako miejsc zieleni w centrach miast. Dbamy o komfort przechodniów i z myślą o nich podejmujemy się układania chodników oraz ścieżek. Wyposażyliśmy się w nowoczesny podnośnik koszowy do wycinki drzew, skuteczny nawet w miejscach trudnodostępnych i niebezpiecznych. Przeprowadzamy je sprawnie dzięki wykorzystaniu technik alpinistycznych.

Zapewniamy kompleksowe podejście od A do Z. Dostarczymy potrzebny piach i czarną ziemię. W razie potrzeby wyrwiemy karpy. Posiadamy też dużą wiedzę umożliwiającą nam wykonanie nawodnień. W celach dekoracyjnych oraz funkcjonalnych świadczymy usługi brukarskie.

Ważne jest dla nas spełnienie Państwa oczekiwań, dlatego zlecenia realizujemy w oparciu o wizje klientów. Wykonujemy precyzyjne projekty, które w razie potrzeby modyfikujemy. Na bieżąco konsultujemy wszelkie zmiany z kontrahentami.

Kolejnym profilem naszej działalności jest przeprowadzanie robót ziemnych. Posiadamy ciężki sprzęt, w zakres którego wchodzi koparkoładowarką z łyżką skarpową ułatwiającą pracę. Wykonujemy nią:
  • wykopywanie
  • wyburzenia
  • rozbiórki
  • korytowanie
  • zasypywanie
  • usuwanie śniegu z posesji, dróg i podjazdów
  • przenoszenie palet (widłakami chwytowymi)
Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który angażuje się w swoją pracę i wykonuję ją możliwie najlepiej. U nas możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo z zakresu małej architektury ogrodowej i atrakcyjną ofertę cenową. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z pielęgnacją terenów zielonych.

Jesteśmy fachowcami, którzy dużą wagę przywiązują do terminowości. Szanujemy czas klientów i działamy solidnie. Usługi świadczymy dla osób fizycznych oraz mniejszych i większych podmiotów gospodarczych.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z profesjonalnych usług ogrodniczych.

Kontakt

Kontakt Start. Gołębiewski Andrzej

Start. Gołębiewski Andrzej, Otwock

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Start. Gołębiewski Andrzej