Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5661002091
REGON: 130196063
Rok założenia:
2010

Polecane oferty

Specjalizujemy się w projektowaniu i zakładaniu ogrodów. Architektura krajobrazu to nasza pasja, dl...
Podstawowym profilem naszej działalności jest produkcja oraz projektowanie elementów tzw. małej arc...
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, których interesuje zaprojektowanie albo założenie ogrodu...
Głównym aspektem prowadzonej przez nas działalności są usługi w zakresie utrzymania zieleni niskich...

O firmie

Firmą Start zarządza Andrzej Gołębiewski. Swoją siedzibę mamy w Otwocku, w województwie mazowieckim. Działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. Zajmujemy się utrzymywaniem terenów zielonych oraz świadczeniem usług koparkoładowarką. Działamy na terenie powiatu otwockiego oraz południowych powiatów warszawskich.

Oferta

Specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów oraz prowadzeniu ich przebudowy. Zależy nam na osiągnięciu spektakularnego efektu końcowego, dlatego podczas pracy zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Zdajemy sobie sprawę, że ogród nierzadko pełni funkcję miejsca dającego ukojenie i umożliwiającego zapomnienie o szarej rzeczywistości. Większość osób po prostu się w nim relaksuje. Dołożymy więc wszelkich starań, by tworzyć miejsca przyjemne dla oka, w których będziecie Państwo mogli zabrać się za ulubioną lekturę, wybić filiżankę aromatycznej kawy lub zaprosić znajomych na grilla.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi też zakładanie trawników jako miejsc zieleni w centrach miast. Dbamy o komfort przechodniów i z myślą o nich podejmujemy się układania chodników oraz ścieżek. Wyposażyliśmy się w nowoczesny podnośnik koszowy do wycinki drzew, skuteczny nawet w miejscach trudnodostępnych i niebezpiecznych. Przeprowadzamy je sprawnie dzięki wykorzystaniu technik alpinistycznych.

Zapewniamy kompleksowe podejście od A do Z. Dostarczymy potrzebny piach i czarną ziemię. W razie potrzeby wyrwiemy karpy. Posiadamy też dużą wiedzę umożliwiającą nam wykonanie nawodnień. W celach dekoracyjnych oraz funkcjonalnych świadczymy usługi brukarskie.

Ważne jest dla nas spełnienie Państwa oczekiwań, dlatego zlecenia realizujemy w oparciu o wizje klientów. Wykonujemy precyzyjne projekty, które w razie potrzeby modyfikujemy. Na bieżąco konsultujemy wszelkie zmiany z kontrahentami.

Kolejnym profilem naszej działalności jest przeprowadzanie robót ziemnych. Posiadamy ciężki sprzęt, w zakres którego wchodzi koparkoładowarką z łyżką skarpową ułatwiającą pracę. Wykonujemy nią:
  • wykopywanie
  • wyburzenia
  • rozbiórki
  • korytowanie
  • zasypywanie
  • usuwanie śniegu z posesji, dróg i podjazdów
  • przenoszenie palet (widłakami chwytowymi)
Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który angażuje się w swoją pracę i wykonuję ją możliwie najlepiej. U nas możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo z zakresu małej architektury ogrodowej i atrakcyjną ofertę cenową. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z pielęgnacją terenów zielonych.

Jesteśmy fachowcami, którzy dużą wagę przywiązują do terminowości. Szanujemy czas klientów i działamy solidnie. Usługi świadczymy dla osób fizycznych oraz mniejszych i większych podmiotów gospodarczych.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z profesjonalnych usług ogrodniczych.

Kontakt

Kontakt Start. Gołębiewski Andrzej

Start. Gołębiewski Andrzej, Otwock

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Start. Gołębiewski Andrzej