przyjazna Spółdzielnie mieszkaniowe, Starówka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
Zadzwoń i sprawdź
Śr.
Zadzwoń i sprawdź
Cz.
Zadzwoń i sprawdź
Pt.
Zadzwoń i sprawdź
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5250012260
REGON: 000489774
KRS: 0000224292
Rok założenia:
1989

O firmie

Nasz Spółdzielnia mieszkaniowa Starówka znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy od 1975 roku. Zajmujemy się zarządzaniem lokalami mieszkaniowymi.

Oferta

Nasza działalność w głównej mierze opiera się na zarządzaniu nieruchomościami. W naszej gestii leży zaspokajanie potrzeb lokatorów zamieszkujących nasze budynki. Posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie. Wykonujemy usługi takie jak:
 • prowadzenie księgowości,
 • odczytywanie stanu wodomierzy,
 • przeprowadzanie okresowych remontów,
 • konserwacje nieruchomości.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służy pomocą i doradztwem lokatorom. Zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z nieruchomościami. Utrzymuje stały kontakt z mieszkańcami.
Naszym celem jest zadowolenie lokatorów, odpowiadanie na każde ich pytanie oraz słuchanie ich sugestii. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą spółdzielni Starówka i do kontaktu .Zapraszamy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Starówka Spółdzielnia Mieszkaniowa

Starówka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Warszawa

Aktualności

 • okresowe remonty budynków

  01.06.2024

  Okresowe naprawy budynków są niezwykle ważne dla utrzymania ich w dobrym stanie. Szczególnie dotyczy to budynków starszych, takich jak te na Starym Mieście w Warszawie. W Spółdzielni Mieszkaniowej Starówka przeprowadzamy okresowe remonty od wielu lat. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, dzięki czemu możemy zagwarantować, że Twój budynek będzie w dobrych rękach!

 • administrowanie nieruchomościami

  14.03.2024

  Spółdzielnia mieszkaniowa Starówka w Warszawie oferuje wartościowe usługi z zakresu administrowania nieruchomościami. Pracownicy spółdzielni angażują się w utrzymanie budynku oraz jego części wspólnych w doskonałym stanie. Dodatkowo, są oni odpowiedzialni za egzekwowanie zasad i przepisów dotyczących użytkowania budynku przez mieszkańców. Ta usługa ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia najwyższej jakości życia wszystkim mieszkańcom oraz dla zagwarantowania trwałości budynku.

 • księgowość nieruchomości

  05.12.2023

  Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka w Warszawie zatrudnia zespół specjalistów, którzy zajmują się prowadzeniem księgowości osiedli mieszkaniowych. Księgowi zapewniają, że transakcje finansowe są rejestrowane z najwyższą dokładnością, a własności mieszkańców są chronione. Kompetencje zespołu w zakresie rachunkowości i zarządzania finansami są nieocenione, ponieważ odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu stabilności finansowej osiedli.

 • zarządzanie nieruchomościami

  21.09.2023

  Spółdzielnia mieszkaniowa Starówka to firma zarządzająca nieruchomościami, która działa na rynku od ponad kilkudziesięciu lat. Odpowiadamy za codzienne utrzymanie budynków, a także ich remonty i sprawy administracyjny. Troszczymy się również o bezpieczeństwo mieszkańców oraz ich własności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Opinie (0)

Opinie o firmie Starówka Spółdzielnia Mieszkaniowa


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.