Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6711037992
Rok założenia:
2001

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Firma "Star Texan. Resteuracja" figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 6711037992.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Sopot w województwie pomorskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2001. Firmę można odwiedzić pod adresem: Grunwaldzka 89. Korespondencyjny kod pocztowy to: 81-771 Sopot. Kompletne współrzędne GPS to: 54.43856N, 18.57476E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: restauracja@startexan.pl. "Star Texan. Resteuracja" to firma działająca w branży Restauracje amerykańskie.

"Star Texan. Resteuracja" serwuje smaczne potrawy zaspokajające oczekiwania gości preferujących dania zarówno mięsne, jak i wegetariańskie oraz świadczy usługi gastronomiczne w zakresie organizacji spotkań rodzinnych, bądź biznesowych. Kadra doświadczonych kucharzy to gwarancja całkowitego zadowolenia z przygotowanych dań, sprawiająca, iż każdy z odwiedzających to miejsce spędza czas w miłej atmosferze.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 58 520 48 62.

Kontakt

Kontakt Star Texan. Resteuracja

Star Texan. Resteuracja, Sopot

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Star Texan. Resteuracja