Smaczne i świeże pieczywo
Smaczne i świeże pieczywo, Stanisław Kibało Piekarnia s.c., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8943148832
Branża:

O firmie

Stanisław Kibało to właściciel piekarni i cukierni we Wrocławiu. Na rynku funkcjonujemy od 1978 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego klientom możemy zaoferować bardzo smaczne wypieki.

Oferta

Działamy jako piekarnia i cukiernia rzemieślnicza. Od początku istnienia firmy prężnie się rozwijamy i ulepszamy nasz zakład. Pozwoliło nam to też na stworzenie wielu miejsc pracy, także dla niepełnosprawnych. Posiadamy specjalistyczny, nowoczesny sprzęt, dzięki czemu wyeliminowaliśmy ciężką, fizyczną pracę naszych piekarzy. Wraz z rozwojem udało nam się też uruchomić pracownię cukierniczą, a przez to zwiększyć ilość oferowanych produktów.

Zajmując się produkcją pieczywa stosujemy wysokojakościowe składniki i naturalne zakwasy zgodnie z nowoczesną techniką wielofazowego ukwaszania ciasta. Nasze pieczywo jest łatwo przyswajalne przez organizm człowieka. Co ważne, dodane ziarna zwiększają jego wartość odżywczą.

Nasza oferta obejmuje głównie:
  • ciastka francuskie,
  • ciasta domowe,
  • drożdżówki,
  • ciasteczka,
  • chleby,
  • pączki,
  • babki,
  • bułki,
  • torty.
Gwarantujemy, że już pierwszy kęs pozwala rozkochać się w niepowtarzalnym smaku naszych produktów.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z naszą piekarnią i cukiernią.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Stanisław Kibało Piekarnia s.c.

Stanisław Kibało Piekarnia s.c., Wrocław

Opinie (2)

Opinie o firmie Stanisław Kibało Piekarnia s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.04.2014
Polecam torty weselne z tej firmy.Ja byłam bardzo zadowolona a już najbardziej para młoda.A chleb ze wsi to jest taki jak kiedyś piekła moja babcia.Robię codziennie zakupy w różnych punktach owej piekarni i zawsze jestem zadowolona,z jakości chlebów,ciasteczek domowych i.t.d.A przede wszystkim z obsługi.DAJĘ IM 5 GWIAZDEK!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.02.2013
Usługi na wysokim poziomie. Polecamy firmę - zamawiamy towar u nich po raz kolejny i jak zwykle jesteśmy pewni, że wszystko będzie zrobione starannie oraz terminowo. Jesteśmy w pełni zadowoleni z obsługi jak i z produktów oferowanych przez tą firmę. Dziękujemy.