Blaty kuchenne, łazienkowe i meblowe
Blaty kuchenne, łazienkowe i meblowe, Stanisław Guzik Zakład Kamieniarski, Cianowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6761075836
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

Zakład Kamieniarski Stanisław Guzik znajduje się w Cianowicach, w województwie małopolskim. Zajmujemy się obróbką naturalnych kamieni. Działamy w branży od 1987 roku.

Oferta

Naturalne kamienie wyróżniają się pod względem estetycznym i wytrzymałościowym. W Zakładzie Kamieniarskim Stanisław Guzik doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego produkujemy na zamówienie klientów różne konstrukcje i elementy wykończeniowe. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i używamy specjalistycznych narzędzi do maszynowej i ręcznej obróbki. Płyty kamienne tniemy na wymagane wymiary i poddajemy precyzyjnej obróbce, którą kończy polerowanie. W ten sposób przygotowujemy wyroby z granitu i marmuru w różnych wariantach kolorystycznych.

W Zakładzie Kamieniarskim Stanisław Guzik zajmujemy się m.in. kamieniarstwem funeralnym. Oznacza to, że wykonujemy na zamówienie grobowce i nagrobki pojedyncze i podwójne. Konstrukcje cmentarne, które montujemy na mogiłach, składają się z płyt nagrobnych, tablic i elementów ozdobnych. Przykładem są krzyże, lampiony i wazony. Wykonujemy też naprawy nagrobków i grobowców.

Oferujemy również liczne elementy wykończeniowe do wnętrz i montażu zewnętrznego. Wśród nich są schody. Ponadto wykonujemy zewnętrzne i wewnętrzne parapety. Klienci zamawiają też u nas:
  • blaty kuchenne,
  • blaty łazienkowe,
  • blaty stołowe,
  • lady sklepowe,
  • kamienne umywalki,
  • obudowy kominków.
Zapraszamy do skorzystania z oferty Zakładu Kamieniarskiego Stanisław Guzik! Więcej informacji udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Stanisław Guzik Zakład Kamieniarski

Stanisław Guzik Zakład Kamieniarski, Cianowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Stanisław Guzik Zakład Kamieniarski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.