Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8321137149
REGON: 730939172
Rok założenia:
2007

O firmie

Nasze przedsiębiorstwo zarządzane przez Stanisława Górczyńskiego działa na rynku od 2007 roku. Mamy siedzibę w Wieluniu, lecz obsługujemy zainteresowanych z całego województwa łódzkiego. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy oraz instytucje.

Oferta

Podłoga pełni wiele funkcji praktycznych zarówno w domu, jak i każdym lokalu jednak nie możemy zapomnieć o jej wyglądzie. Odpowiednia konserwacja pozwoli nam na zachowanie estetyki, trwałości i świeżości na lata. By osiągnąć oczekiwany efekt, najlepiej zaufać profesjonalistom z firmy zarządzanej przez Stanisława Górczyńskiego.

Cykliniarstwem zajmujemy się już od ponad 10 lat. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala nam wykonywać swoją pracę dokładnie oraz sprawnie. Używamy nowoczesnych narzędzi, a zatrudniana przez nas kadra posiada odpowiednią wiedzę (zarówno teoretyczną, jak i praktyczną).

Firma Stanisława Górczyńskiego świadczy takie usługi, jak:
  • układanie paneli podłogowych,
  • lakierowanie podłóg drewnianych,
  • cyklinowanie podłóg drewnianych,
Gwarantujemy terminowość realizacji każdego zlecenia oraz indywidualne podejście do Klienta. Przed przystąpieniem do prac dokonujemy starannych oględzin i dobieramy najodpowiedniejszą metodę oraz sposób działania. W naszej pracy stosujemy tylko chemię produkowaną przez renomowanych producentów.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Kontakt Stanisław Górczyński Usługi cykliniarskie

Stanisław Górczyński Usługi cykliniarskie, Wieluń

Opinie (0)

Opinie o firmie Stanisław Górczyński Usługi cykliniarskie