Wynajem urządzeń dźwigowych
Wynajem urządzeń dźwigowych, Stanisław Cioch Usługi Dźwigowe i Transportowe, Piła

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7640053316
REGON: 571500915
Rok założenia:
1990

O firmie

Firma Stanisława Ciocha zajmująca się świadczeniem usług dźwigowych żurawiem i podnośnikami koszowymi znajduje się w Pile, w województwie wielkopolskim. Posiadamy duże doświadczenie wynikające z prowadzonej od 1990 roku działalności.

Oferta

Ciężki sprzęt bywa nieodzowny w poważnych pracach budowlanych. Byłyby one znacznie utrudnione lub wręcz niemożliwe bez zastosowania urządzeń dźwigowych. Tylko żurawie i inne urządzenia podnoszące umożliwiają przenoszenie ciężkiego ładunku oraz unoszenie go na pożądaną wysokość.
Dlatego nasza firma wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez firmy budowlane, przedsiębiorstwa transportowe oraz klientów indywidualnych i zajmuje się wynajmem urządzeń dźwigowych wraz z operatorami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia.

Zapewniamy precyzję i szybkość działania. Wszystkie usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i efektywność, dlatego dbamy o to, aby nasze maszyny zawsze pozostawały w pełni sprawne. Poddajemy je częstym kontrolom technicznym.

W ofercie naszej firmy mamy:
 • dźwigi,
 • żurawie,
 • podnośniki koszowe.
Skuteczność działania, sprawność techniczna maszyn, praktyczne umiejętności zatrudnianych w naszej formie operatorów oraz konkurencyjne ceny to wszystko, co składa się na wyjątkową atrakcyjność naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu w celu bliższego zapoznania się z ofertą.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt

Kontakt Stanisław Cioch Usługi Dźwigowe i Transportowe

Stanisław Cioch Usługi Dźwigowe i Transportowe, Piła

Aktualności

 • dźwigi i żurawie

  17.05.2024

  Dźwigi oraz żurawie są używane w różnych gałęziach przemysłu. Znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle oraz rolnictwie. Umożliwiają one przenoszenie ciężkiego ładunku oraz unoszenie go na pożądaną wysokość. Jeśli poszukujesz przedsiębiorstwa, które oferuje usługi wynajmu dźwigów, to zapraszamy do skontaktowania się z firmą Stanisława Ciocha z Piły. Zatrudnieni pracownicy umiejętnie wykonają wszystkie powierzone im zadania.

 • wynajem podnośników

  22.02.2024

  Podnośniki koszowe są wykorzystywane w wielu dziedzinach. Świetnie sprawdzają się podczas prac na wysokościach i mogą być używane do różnych zadań. Jeśli poszukujesz firmy, która dostarczy Ci profesjonalne podnośniki koszowe, zachęcamy do kontaktu z firmą Stanisława Ciocha z Piły. Działamy w branży od lat, więc doskonale wiemy, czego potrzebują klienci.

 • usługi dźwigowe

  18.11.2023

  Dźwigi odgrywają kluczową rolę w wielu gałęziach przemysłu ze względu na ich zdolność adaptacji, co umożliwia im wykonywanie różnorodnych zadań. Są one często wykorzystywane w projektach budowlanych, gdzie ułatwiają budowę nowych konstrukcji. Ponadto dźwigi są stosowane do różnych operacji naziemnych, co czyni je nieocenionym zasobem w wielu dziedzinach. Jeśli potrzebujesz usług dźwigowych w Pile, sugerujemy skontaktowanie się z Panem Stanisławem Ciochem.

Opinie (1)

Opinie o firmie Stanisław Cioch Usługi Dźwigowe i Transportowe


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.07.2014
Jestem bardzo zadowolony z jakości pracy jaką wykonał dla mnie pan Cioch Stanisław. Podczas realizacji zlecenia uwzględnił wszystkie moje sugestie, jestem usatysfakcjonowany. Polecam.