Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7640053316
REGON: 571500915
Rok założenia:
1990

O firmie

Firma Stanisława Ciocha zajmująca się świadczeniem usług dźwigowych żurawiem i podnośnikami koszowymi znajduje się w Pile, w województwie wielkopolskim. Posiadamy duże doświadczenie wynikające z prowadzonej od 1990 roku działalności.

Oferta

Ciężki sprzęt bywa nieodzowny w poważnych pracach budowlanych. Byłyby one znacznie utrudnione lub wręcz niemożliwe bez zastosowania urządzeń dźwigowych. Tylko żurawie i inne urządzenia podnoszące umożliwiają przenoszenie ciężkiego ładunku oraz unoszenie go na pożądaną wysokość.
Dlatego nasza firma wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez firmy budowlane, przedsiębiorstwa transportowe oraz klientów indywidualnych i zajmuje się wynajmem urządzeń dźwigowych wraz z operatorami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia.

Zapewniamy precyzję i szybkość działania. Wszystkie usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i efektywność, dlatego dbamy o to, aby nasze maszyny zawsze pozostawały w pełni sprawne. Poddajemy je częstym kontrolom technicznym.

W ofercie naszej firmy mamy:
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • podnośniki koszowe.
Skuteczność działania, sprawność techniczna maszyn, praktyczne umiejętności zatrudnianych w naszej formie operatorów oraz konkurencyjne ceny to wszystko, co składa się na wyjątkową atrakcyjność naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu w celu bliższego zapoznania się z ofertą.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt

Kontakt Stanisław Cioch Usługi Dźwigowe i Transportowe

Stanisław Cioch Usługi Dźwigowe i Transportowe, Piła

Opinie (1)

Opinie o firmie Stanisław Cioch Usługi Dźwigowe i Transportowe


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.07.2014
Jestem bardzo zadowolony z jakości pracy jaką wykonał dla mnie pan Cioch Stanisław. Podczas realizacji zlecenia uwzględnił wszystkie moje sugestie, jestem usatysfakcjonowany. Polecam.