Obróbka metali maszynami CNC
Obróbka metali maszynami CNC, Staltim Stawiarscy Sp. z o.o., Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9492204663
REGON: 363476514
KRS: 0000770705
Rok założenia:
2016

O firmie

Firma Staltim Stawiarscy powstała w 2016 roku i ma siedzibę w Częstochowie, w województwie śląskim. Współpracujemy z właścicielami i producentami maszyn przemysłowych, dla których wykonujemy najróżniejsze wyroby metalowe. Stosujemy przy tym technologię obróbki skrawania CNC, którą wyróżnia wysoka precyzja i powtarzalność.

Oferta

Obróbka metali CNC to nasza główna usługa, z której do tej pory skorzystali już przedstawiciele branży motoryzacyjnej i oświetleniowej, a także producenci okuć metalowych czy wózków dziecięcych. Realizowaliśmy dla nich projekty na podstawie dostarczonych plików, modeli 3D, grafik wektorowych albo dokumentacji 2D i rysunków technicznych. Na tej podstawie wykonywaliśmy takie usługi jak, chociażby:
  • toczenie CNC (jednostkowe, seryjne, wieloseryjne),
  • frezowanie manualne i CNC,
  • wiercenie CNC,
  • gwintowanie CNC,
  • wykrawanie na prasach.
Za pomocą nowoczesnych maszyn sterowanych komputerowo w bardzo precyzyjny sposób poddajemy obróbce nie tylko tradycyjne metale, ale również aluminium oraz mosiądz. Stosujemy przy tym nasze sprawdzone narzędzia skrawające, a w tym przecinarki, piły, prasy, nożyce czy wykrojniki. Dzięki nim jesteśmy w stanie wyprodukować elementy zamówione przez Klienta o określonych wymiarach i kształtach.

Warto również dodać, że na terenie naszej firmy znajdują się nowoczesne urządzenia CNC, do produkcji gwintów. To niemal najpopularniejszy element złączny wykorzystywany podczas produkcji maszyn i nie tylko! Dzieli się je na okrągłe, metryczne, stożkowe, trapezowe czy walcowe. Nasza firma wykona dla Klienta każdy typ gwinta na zamówienie.

Należy przy tym nadmienić, że jesteśmy w stanie wyprodukować detale o długości 1 m w zakresie średnic od Φ 2 mm do Φ 65 mm.

Zapraszamy serdecznie do współpracy - firma Staltim Stawiarscy z siedzibą w Częstochowie.

Artykuły

Obróbka CNC - co się za tym kryje? Staltim Stawiarscy
Obróbka CNC - co się za tym kryje? Staltim Stawiarscy
Na czym polega Obróbka CNC? Co oznacza? Dowiedz się, dlaczego coraz większa liczba firm decyduje się na to rozwiązanie. Sprawdź, jakie płyną z niego korzyści.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Staltim Stawiarscy Sp. z o.o.

Staltim Stawiarscy Sp. z o.o., Częstochowa

Opinie (0)

Opinie o firmie Staltim Stawiarscy Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.