przyjazna Stalowe konstrukcje, Stal Serwis Paweł Kmieć, Poręba

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6292247732
REGON: 367576419
Rok założenia:
2017

O firmie

Firmę Stal Serwis założyliśmy w 2017 roku, z siedzibą w Porębie, w województwie śląskim. Właścicielem firmy jest Paweł Kmieć. Przy pomocy technik alpinistycznych zajmujemy się naprawą konstrukcji stalowych.

Oferta

Stal wykorzystywana do montażu masztów, słupów, silosów i wielu innych wysokich obiektów, narażona jest na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Poszczególnie części konstrukcji z czasem ulegają skorodowaniu i przynoszą straty inwestorom. Ich prawidłowe zabezpieczenie i zastosowanie odpowiednich środków ochronnych, to jedyny sposób na ochronę stali przed korozją. Jako firma Stal Serwis specjalizujemy się w renowacji konstrukcji metalowych należących do prywatnych inwestorów, jak i instytucji publicznych.

Prawidłowo zaplanowane działania, mające na celu długotrwałą ochronę stali przed korozją muszą obejmować okresową kontrolę obiektu, a także ustalenie klasy zagrożenia środowiska korozyjnego, w którym została wzniesiona konstrukcja. Nasza firma doradzi jaki rodzaj farby wybrać, aby zapewnić stali ochronę na długie lata. Zastosujemy również odpowiednie techniki malarskie, dzięki którym uzyskamy taką grubość powłoki, jaka sprawdzi się w danym środowisku zagrażającym konstrukcji. Za nim przystąpimy do malowania, oczyścimy powierzchnię, aby zapewnić powłoce jak najlepszą przyczepność.

Oprócz renowacji stali, do naszych usług należy również:
  • montaż konstrukcji stalowych,
  • naprawa konstrukcji stalowych,
  • malowanie i czyszczenie elewacji,
  • malowanie dachów,
  • malowanie silosów,
  • montaż i demontaż reklam.
Wszystkie wymienione prace na wysokościach wykonujemy zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Nasza firma posiada akredytację i uprawnienia do realizacji usług w zakresie alpinizmu przemysłowego.

Zapraszamy do kontaktu - firma Stal Serwis z Poręby.

Kontakt

Kontakt Stal Serwis Paweł Kmieć

Stal Serwis Paweł Kmieć, Poręba

Opinie (7)

Opinie o firmie Stal Serwis Paweł Kmieć


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Urszula
Urszula
5.0
20.05.2022
Wykonali dodatkowe zabezpieczenie przed rdzą na jednym z naszych obiektów. Nie było problemu z dotarciem do wysokich miejsc, bo korzystali z technik linowych. Dokładnie zabezpieczyli całą konstrukcję.
Igor
Igor
5.0
25.03.2022
Możemy polecić ich usługi, ponieważ niedawno współpracowali z nami przy montażu stalowego masztu. Wykonali wszystkie najtrudniejsze prace montażowe wymagające umiejętności alpinistycznych. Wszystko podłączyli prawidłowo.
Hanna
Hanna
5.0
15.01.2022
Nasza wspólnota wynajęła tę firmę do odnowienia elewacji bloku. Możemy ich polecić, ponieważ na czas zakończyli prace. Ściany są całkowicie wyczyszczone i odnowione.
Filip
Filip
5.0
27.11.2021
Korzystałem z ich usług w zakresie czyszczenia i malowania stali. Firma ma własny sprzęt do wspinaczki i dba o zachowanie zasad bezpieczeństwa. Znają się też na rodzajach stali i potrafią dobrać właściwe preparaty.
Dominik
Dominik
5.0
07.09.2021
Odnowili nasz słup i odmalowali całą konstrukcję przy użyciu sprawdzonej farby chroniącej konstrukcję przed korozją. Polecam.
Darek
Darek
5.0
09.07.2021
Pomogli nam w montażu kilku elementów na maszcie. Dokładnie zapoznali się z projektem i zainstalowali części według dokumentacji.
Jarosław
Jarosław
4.0
29.05.2021
Firma Pana Pawła Kmiecia wywiązała się ze zleconych im prac. Wykonali dla nas zabezpieczenie antykorozyjne, stosując wysokiej jakości środki. W trakcie wspinaczki stosowali niezbędne zabezpieczenia.