Konserwacja zabytków
Konserwacja zabytków, St.Art Sławomir Makal, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9461457311
REGON: 430971736
Rok założenia:
1998

O firmie

Przedsiębiorstwo St. Art znajduje się w Lublinie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1997 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług konserwatorskich i artystycznych. Właścicielem firmy jest Sławomir Makal.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest odnawianie i konserwowanie zabytków. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Poradzimy sobie a każdym wyzwaniem.

Do naszych obowiązków należy:
  • konserwacja zabytków,
  • konserwacja dzieł sztuki,
  • malarstwo ścienne,
  • malarstwo sztalugowe,
  • złocenie ram,
  • malarstwo dekoracyjne,
  • snycerka.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Do wykonywanych prac podchodzimy z ogromnym skupieniem i zaangażowaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Ponadto zajmujemy się wykonywaniem projektów wnętrz sakralnych i indywidualnych, złotnictwem, wykonywaniem ram do obrazów na zamówienie, a także porterów i pejzaży na zamówienie. Specjalizujemy się także w malowaniu ikon.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Zachęcamy do odwiedzenia firmy St. Art w Lublinie.

Zapraszamy.

Artykuły

Renowacja zabytków – na czym polega?
Renowacja zabytków – na czym polega?
Renowacja zabytków polega na naprawie obiektu i poprawie jego uszkodzonej architektury. Przeprowadza ją doświadczony zespół od konserwacji budynków zabytkowych

Wideo

Kontakt

Kontakt St.Art Sławomir Makal

St.Art Sławomir Makal, Lublin

Opinie (3)

Opinie o firmie St.Art Sławomir Makal

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emil
Emil
5.0
19.11.2019
Doskonale znają się na renowacji malarstwa ściennego, polecamy.
Magdalena
Magdalena
5.0
23.09.2019
Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą St. Art i nie żałujemy, podjęli się konserwacji dział sztuki. Wszystko wykonane z dbałością o szczegóły. Polecamy.
Daniel
Daniel
5.0
16.07.2019
Bardzo rzetelna firma, współpracujemy z nimi od kilku lat - zajmują się konserwacją obiektów zabytkowych. Są rzetelni, terminowi i profesjonalni. Polecamy serdecznie ich usługi.