Prowadzimy serwis ogłoszeniowy
Prowadzimy serwis ogłoszeniowy, Sprzedaj24.pl, Przekolno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5941011369

O firmie

Portal ogłoszeniowy Sprzedaj24.pl ma swoją siedzibę w Przekolnie, w województwie zachodniopomorskim. Osobą decyzyjną jest Ewa Czarnecka. Działamy na terenie całej Polski.

Oferta

Prowadzimy serwis ogłoszeniowy umożliwiający sprzedaż oraz kupno przedmiotów przez Internet na terenie całego kraju. Wśród wystawianych na sprzedaż produktów znajdują się zarówno przedmioty nowe, jak i używane. W zależności od preferencji sprzedającego możliwa jest wysyłka towaru, jednak preferowaną formą realizacji transakcji jest odbiór osobisty - dzięki temu kupujący może być pewien stanu przedmiotu.

Umożliwiamy kupno, sprzedaż oraz zamianę rzeczy. Proponujemy także opcję oddania towaru za darmo. Wśród naszych kategorii znajdą Państwo takie jak:
  • motoryzacja,
  • nieruchomości,
  • sport i hobby,
  • muzyka i edukacja,
  • dom i ogród,
  • sprzęt RTV i AGD,
  • moda,
  • zdrowie i uroda,
  • rolnictwo.
Ponadto w naszym serwisie dostępne są ogłoszenia dotyczące pracy, firm oraz oferowanych usług, takich jak usługi reklamowe, transportowe, motoryzacyjne, informatyczne, kosmetyczne, ogrodnicze czy finansowe. Znajdą Państwo tutaj oferty dotyczące budowy, remontów, tłumaczeń, serwisu AGD, sprzątania, obsługi imprez czy organizacji wesel. Proponujemy szeroki wybór ubranek i akcesoriów dla dzieci. Wśród kategorii znajdą Państwo też zwierzęta, takie jak psy, koty i konie oraz akcesoria pielęgnacyjne.

Sprzedającym oferujemy możliwość wyróżnienia swoich ogłoszeń, dzięki czemu będą one bardziej widoczne. Jesteśmy przekonani, że w naszym serwisie znajdą Państwo to, czego szukają.

Zapraszamy do skorzystania z serwisu Sprzedaj24.pl!

Wideo

Kontakt

Kontakt Sprzedaj24.pl

Sprzedaj24.pl, Przekolno

Opinie (6)

Opinie o firmie Sprzedaj24.pl

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
5.0
26.03.2019
Wystawiałem tutaj na sprzedaż samochód, udało mi się sprzedać szybciej niż myślałem. Polecam.
Ewelina
Ewelina
5.0
22.01.2019
Polecam, kupiłam tu już niejedną rzecz. Fajny serwis ogłoszeniowy.
Filip
Filip
5.0
19.11.2018
Duża konkurencja dla wszystkich innych portali ogłoszeniowych. Darmowy serwis, bardzo wygodny w obsłudze.
Dawid
Dawid
5.0
14.09.2018
Polecam, bardzo fajny serwis, bardzo przejrzysty i intuicyjny. Łatwo się we wszystkim połapać i skontaktować ze sprzedawcą. Polecam.
Wiolka
Wiolka
5.0
14.07.2018
Dzięki Sprzedaj24 udało mi się wreszcie sprzedaż moją suknię ślubną. Wcześniej wystawiałam ją w kilku miejscach i nigdzie nie zeszła, a tu niespodzianka - po trzech dniach była już u nowej właścicielki.
Maria
Maria
5.0
06.05.2018
Super serwis. Nie dość, że darmowy, to jeszcze bardzo rozbudowany, dużo ogłoszeń, znalazłam tu już kilka fajnych rzeczy. Polecam.