Konstrukcje stalowe na zamówienie
Konstrukcje stalowe na zamówienie, Spomasz S.A. Smulders Żary Fabryka Konstrukcji Stalowych i Maszyn, Żary

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9280007159
REGON: 970517284
KRS: 0000153804
Rok założenia:
1956

O firmie

Smulders Żary jest częścią Smulders/Eiffage, która jest międzynarodową organizacją posiadającą 870 pracowników w czterech oddziałach: Lemants, Willems, Smulders Projects i Spomasz.

Jesteśmy solidnym i elastycznym partnerem biznesowym, oferując ponad 50 lat doświadczenia w inżynierii, budowie, dostawach i montażu konstrukcji stalowych.

Smulders Żary pomaga realizować unikalne i wymagające projekty w różnych segmentach budownictwa.

Certyfikaty i dyplomy

Spełniamy normy jakościowe dla spawania materiałów metalowych według 3834-2, EN 1090-EXC4, DIN 18800, a także normy jakości ISO, która jest osiągana poprzez system stałych monitoringów i audytów. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają wszystkie wymagane certyfikaty spawalnicze wydane przez GSI SLV Halle GmbH, a serie produkcyjne pod stałym nadzorem międzynarodowych stowarzyszeń certyfikujących, tj. DVS Zert. GmbH, GSI SLV, DNV/GL, LR.

Oferta

Smulders Żary może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w kompleksowym wykonawstwie wielkogabarytowych konstrukcji stalowych.

Produkujemy konstrukcje stalowe specjalnego przeznaczenia w dziedzinie inwestycji związanych z pozyskiwaniem energii odnawialnej w strefie morskiej oraz wydobyciem ropy naftowej i gazu.

Cały proces produkcji odbywa się przy użyciu materiałów najwyższej jakości, spełniających wszelkie normy techniczne.

Głównym obszarem naszej działalności są:
  • elementy konstrukcji stalowych morskich wież wiatrowych,
  • elementy konstrukcji stalowych platform wydobywczych,
  • wielkogabarytowe konstrukcje stalowe różnego przeznaczenia ,
Korzystamy z wysoce zaawansowanych, dobrze wyposażonych maszyn, jak również niezbędnej wiedzy technologicznej, w pełni ukierunkowanych na produkcję i przetwarzanie elementów stalowych. Dla każdego projektu – nawet najbardziej skomplikowanego - opracowujemy indywidualnie dopasowane rozwiązanie.

Dysponujemy nowoczesnym i dobrze wyposażonym parkiem maszyn oraz bogatym zapleczem technicznym, ukierunkowanym na produkcję i obróbkę produktów stalowych, a stosowane przez nas rozwiązania konstrukcyjne umożliwiają wykonanie nawet najbardziej zaawansowanych projektów. Dla każdego projektu - nawet najbardziej złożonego - opracowujemy stosowne do potrzeb rozwiązania. W celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów, wyposażyliśmy nasz zakład produkcyjny w linię plazmowych CNC do cięcia profili i rur w 3D oraz linie do spawania blachownic.

Dostawy gotowych elementów realizowane są przy współpracy z siostrzaną spółką Spomasz Trans, specjalizującą się w transporcie ponadgabarytowym konstrukcji stalowych. Posiadana wiedza, doświadczenie, uprawnienia oraz wyposażenie pozwalają dostarczać ładunki na terenie całej Europy.

Doświadczony i wykwalifikowany zespół inżynierów od podstaw koordynuje i nadzoruje cały przebieg realizacji, począwszy od przygotowania projektu, aż po finalny odbiór inwestycji. Współpraca z klientem jest dla nas bardzo ważna, a dzięki regularnym konsultacjom, kontrolom i profesjonalnemu doradztwu w każdej fazie projektu wykonane konstrukcje spełnią najwyższe standardy i oczekiwania klienta.

Marki i specjalizacje

Kontakt

Kontakt Spomasz S.A. Smulders Żary Fabryka Konstrukcji Stalowych i Maszyn

Spomasz S.A. Smulders Żary Fabryka Konstrukcji Stalowych i Maszyn, Żary

Opinie (0)

Opinie o firmie Spomasz S.A. Smulders Żary Fabryka Konstrukcji Stalowych i Maszyn