Usługi ślusarskie i spawalnicze
Usługi ślusarskie i spawalnicze, Spółdzielnia Pracy Usług Motoryzacyjnych, Kwidzyn

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 22:00
Wt.
07:00 - 22:00
Śr.
07:00 - 22:00
Cz.
07:00 - 22:00
Pt.
07:00 - 22:00
Sb.
07:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5810004357
REGON: 000783605
KRS: 0000061599
Rok założenia:
1947

O firmie

Spółdzielnia Pracy Usług Motoryzacyjnych jest zakładem, w którym świadczymy usługi ślusarskie i spawalnicze. W naszej firmie przeprowadzamy także przeglądy rejestracyjne i produkujemy okucia meblowe. Siedziba naszego zakładu znajduje się w Kwidzynie w województwie pomorskim. Aktywnie działamy już od 1977 roku.

Oferta

Nieustanny rozwój zakładu pozwolił nam na świadczenie usług w wielu branżach jednocześnie. Zatrudniamy fachowców, którzy bezproblemowo radzą sobie z realizacją nawet najtrudniejszych prac. Od kilkudziesięciu lat inwestujemy w park maszynowy przeznaczony do obróbki metodą CNC. Dla Klientów korzystających z naszych usług zajmiemy się między innymi cięciem, gięciem lub dowolną obróbką blach. Świadczymy także usługi frezarskie, tokarskie oraz szlifierskie.

Z naszej oferty mogą skorzystać również osoby, chcące stworzyć indywidualne okucia meblowe do mebli tapicerowanych. Spółdzielnia przeprowadzi dla Państwa też pełną diagnostykę samochodów osobowych, dostawczych i powypadkowych. Wykonamy badania techniczne dla pojazdów sprowadzanych z zagranicy, motocykli oraz dla pojazdów TAXI lub nauki jazdy.

W ramach usług proponujemy:
  • diagnostykę komputerową,
  • serwis ogumienia,
  • serwis klimatyzacji,
  • myjnię samochodową,
  • naprawę motocykli.
Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do podjęcia współpracy oraz do odwiedzenia nas w Kwidzynie.

Artykuły

Profesjonalne usługi motoryzacyjne – o czym pamiętać, by Twój samochód zawsze był w idealnym stanie?
Profesjonalne usługi motoryzacyjne – o czym pamiętać, by Twój samochód zawsze był w idealnym stanie?
Chcesz zadbać o swoje auto? Zobacz, jakie profesjonalne usługi motoryzacyjne realizują spółdzielnie pracy. Sprawdź także, jakie pozostałe usługi oferują.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Spółdzielnia Pracy Usług Motoryzacyjnych

Spółdzielnia Pracy Usług Motoryzacyjnych, Kwidzyn

Opinie (3)

Opinie o firmie Spółdzielnia Pracy Usług Motoryzacyjnych

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Michał
Michał
5.0
11.05.2020
Wykonałem w tej firmie badanie technicznego mojego pojazdu. Samochód sprowadzany był z zagranicy. Nie stanowiło to problemu dla tej firmy. Polecam, szybko i niedrogo.
Błażej
Błażej
5.0
21.03.2020
Widać, że zakład jest wyposażony w naprawdę dobry sprzęt. Niejednokrotnie korzystałem z ich usług. Blachy zostały pocięte według mojego instruktażu. Jestem zadowolony ze współpracy i z pewnością jeszcze skorzystam z usług.
Dawid
Dawid
5.0
25.01.2020
Jestem naprawdę zadowolony z precyzji, jaką zachowali fachowcy. Przekazane im konstrukcje metalowe zostały obrobione w dokładnie taki sposób, jaki chciałem. Materiał nie został uszkodzony. Polecam!