Usługi kadrowo-płacowe, usługi księgowe.
Usługi kadrowo-płacowe, usługi księgowe., Spółdzielcze biuro rachunkowe spółdzielni rzemieślniczej, Opole

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7540337043
REGON: 000448918
KRS: 0000189074
Rok założenia:
1966

O firmie

Spółdzielcze Biuro Rachunkowe Spółdzielni Rzemieślniczej znajduje się w Opolu. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1975 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług księgowych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie usług księgowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Do naszych obowiązków należy prowadzenie ewidencji ryczałtowej, przygotowywanie sprawozdań dla GUS, sporządzanie listy płac, rozliczanie podatków, a także reprezentowanie klientów w urzędach. Ponadto zajmujemy się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, a także obliczanie zeznań rocznych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Jesteśmy także na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam przygotowywanie pełnej dokumentacji dla klientów.

Oferujemy też obsługę kadrowo-płacową, prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie imiennych kart wynagrodzeń oraz wydawanie zaświadczeń o dochodach. Chętnie współpracujemy z klientami, którzy są w trakcie zakładania własnej działalności gospodarczej. W tym przypadku podpowiadamy jakie dokumenty wypełnić i gdzie je dostarczyć.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Gwarantujemy terminowość i rzetelność oraz ochronę danych osobowych.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia Spółdzielczego Biura Rachunkowego Spółdzielni Rzemieślniczej w Opolu.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Spółdzielcze biuro rachunkowe spółdzielni rzemieślniczej

Spółdzielcze biuro rachunkowe spółdzielni rzemieślniczej, Opole

Opinie (0)

Opinie o firmie Spółdzielcze biuro rachunkowe spółdzielni rzemieślniczej