Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6783166397
REGON: 36674019900000
KRS: 0000667282
Rok założenia:
1998

O firmie

Przetwórnie owocowo - warzywne, Spichlerz - Tradycyjne jedzenie, konfitury, syropy i owoce w zalewie, Kraków Spichlerz to tradycyjne jedzenie, konfitury, syropy i owoce w zalewie prosto z Krakowa, gdzie zajmujemy się przetwórstwem owocowo-warzywnym i produkcją. Korzystamy wyłącznie z tradycyjnych przepisów i technik przetwórczych, które od wieków wykorzystywane były w naszej polskiej kuchni. Jesteśmy również kreatywni i wprowadzamy do oferty wyroby z egzotycznych gatunków owoców i warzyw. Nie używamy konserwantów, ani syntetycznych polepszaczy smaku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Coraz więcej osób pragnie wracać do naturalnych smaków przetworów owocowo-warzywnych, które zna jeszcze ze swojego dzieciństwa. Obecnie w produkcji spożywczej powszechnie wykorzystuje się syntetyczne utrwalacze i polepszacze smaku, a o walorach gotowych wyrobów decyduje już nie tyle jakość zastosowanych składników, ile działania technologii żywność. Naturalny smak i zapach są modyfikowane przez dodawanie składników pochodzenia organicznego i syntetycznego. W swoich produktach chcemy zmieniać ten trend!

Czym jest marka Spichlerz z Krakowa?

Markę Spichlerz z Krakowa, którą prowadzimy do 1998 roku, kojarzyć należy przede wszystkim z tradycyjnym przetwórstwem owocowo-warzywnym. Wytwarzamy dla konsumentów oparte na własnych i historycznych recepturach przetwory owocowe i warzywne. Wśród nich klienci znaleźć mogą, chociażby:
 • konfitury,
 • soki owocowe i warzywne,
 • syropy owocowe,
 • owoce w syropie,
 • przetwory warzywne,
 • miody.
Dostępne są one w wielu standardowych pojemnościach - słoiki od 250 do 350 g, butelki od 250, przez 330 do 750 ml. Posiadamy też w ofercie tzw. Maluchy Spichlerza, a więc nasze najlepsze konfitury owocowe zamknięte w słoiczkach o małej pojemności, aby każdy mógł zapoznać się z ich niepowtarzalnym smakiem i zdecydował się na większą pojemność.

W jaki sposób wyroby Spichlerz wyróżniają się na tle konkurencji?

Przede wszystkim nasze wyroby owocowe i warzywne powstają w oparciu o nasze własne oraz historyczne receptury. Wszystkie surowce, jakie się w nich znajdują, są przez nas starannie selekcjonowane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami. Do naszych przetworów nie trafiają syntetyczne konserwanty i polepszacze smaku. Zabezpieczenie przed zepsuciem stanową naturalne składniki i proces pasteryzacji.

Ponadto w naszej ofercie klienci znaleźć mogą przetwory z krajowych owoców i warzyw, a także z owoców egzotycznych, jak np.:
 • kiwi,
 • mango,
 • ananas,
 • cytryna,
 • pomarańcza,
 • papaja.
W sprzedaży posiadamy pojedyncze produkty oraz gotowe zestawy dla osób, które cenią sobie zdrową, naturalną żywność.

Serdecznie zapraszamy do zakupów za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Spichlerz - Tradycyjne jedzenie, konfitury, syropy i owoce w zalewie

Spichlerz - Tradycyjne jedzenie, konfitury, syropy i owoce w zalewie, Kraków

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Spichlerz - Tradycyjne jedzenie, konfitury, syropy i owoce w zalewie