Naczepowe agregaty chłodnicze
Naczepowe agregaty chłodnicze, Speed Cool Naprawa Agregatów Chłodniczych Grzegorz Matela, Sochaczew

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5291171363
Rok założenia:
2007

O firmie

Siedziba naszej firmy Speed Cool znajduje się w Sochaczewie, w województwie mazowieckim. Na rynku polskim działamy nieprzerwanie od 2002 roku. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, małych i dużych przedsiębiorstw. Właścicielem jest Grzegorz Matela.

Oferta

Nasza firma specjalizuje się w serwisie samochodowych agregatów chłodniczych. Zajmujemy się również ich sprzedażą i naprawą. Jesteśmy w stanie profesjonalnie dobrać agregat do każdego rodzaju samochodu. Świadczymy usługi serwisowe w zakresie agregatów Carrier i Thermo King.

W ofercie można znaleźć też rejestratory temperatury, które są niezbędnym elementem działalności przedsiębiorstwa transportowego. Aktualnie, w niektórych krajach Europy, a w niedługim czasie na całym jej obszarze stosowanie ich będzie obowiązkowe także w przypadku transportu na krótkie odległości.

Nasz asortyment to również oryginalne części zamienne do agregatów chłodniczych. Proponujemy Państwu także tańsze zamienniki oraz części regenerowane, które w najwyższym możliwym stopniu spełniają wszelkie standardy. W razie nagłej awarii na drodze oferujemy również możliwość dojazdu do Klienta.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy wszystkie prace wykonają szybko i sprawnie. Dołożą oni wszelkich starań, aby zapewnić jak najwyższy standard obsługi. Udzielamy fachowych porad i wskazówek, żeby wyeliminować wszelkiego rodzaju usterki. Dbamy też, o to, by zminimalizować koszty usług albo części poprzez regularne konsultacje z naszymi klientami.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Speed Cool z Sochaczewa.

Marki i specjalizacje

Oferujemy agregaty: Thermo King, Carrier, Hwa Sung Therm, Lumikko, Zanott i inne.

Wideo

Kontakt

Kontakt Speed Cool Naprawa Agregatów Chłodniczych Grzegorz Matela

Speed Cool Naprawa Agregatów Chłodniczych Grzegorz Matela, Sochaczew

Opinie (1)

Opinie o firmie Speed Cool Naprawa Agregatów Chłodniczych Grzegorz Matela

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Karol
Karol
5.0
16.09.2020
Zdecydowanie znają się na naprawianiu agregatów chłodniczych. Posiadają spore doświadczenie, które skrzętnie wykorzystują w tej dziedzinie.