Profesjonalne usługi celne
Profesjonalne usługi celne, Spedycja s.c. Katarzyna Myćka, Piotr Myćka, Kalisz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6182148696
REGON: 361424499

O firmie

Przedsiębiorstwo Spedycja s.c ma siedzibę zlokalizowaną w Kaliszu, na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się kompleksową obsługą związaną z dokonywaniem zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach. Właścicielami przedsiębiorstwa są Katarzyna Myćka oraz Piotr Myćka.

Oferta

Na rynku działamy bez zarzutów i w sposób kompleksowy, dzięki temu, że przez długi czas współpracowaliśmy z urzędem celnym. W firmie Spedycja s.c. zapewniamy Klientom sprawne i rzetelne dokonywanie zgłoszeń celnych. Tłumaczy także złożone zagadnienia dotyczące obrotów towarów za granicą.

Zatrudniamy wyłącznie wyspecjalizowanych fachowców, którzy wypełnią za Państwa dokumenty SAD w procedurze dopuszczenia do obrotu i wywozu, w tym wyliczania należności celno-podatkowych. Poza tym dokonujemy odprawy celne wywozowe z zastosowaniem WPR przez specjalistów, współpracujących z Agencją Rynku Rolnego. Oferujemy także składanie deklaracji skróconych, pomoc w wypełnianiu dokumentów przewozowych CIM oraz CMR, a także dokumentów tranzytowych TIR+NCTS.

Ponadto służymy pomocą w sprawach dotyczących legalizacji świadczeń pochodzenia, świadectw przewozowych EUR 1, ATR, oraz karnetów ATA. Dodatkowo wystawiamy dokumentację INF3, a także dajemy możliwość prowadzenia dokumentacji magazynu czasowego składowania. Do świadczonych przez nas usług wliczamy reprezentowanie Klientów przed organami celnymi, a także składamy wszelkie wnioski i odwołania.

Świadczymy również usługi w sprawach związanych z akcyzą. W tego typu przypadkach pomagamy w rejestracji, przy tłumaczeniu dokumentacji czy składaniu deklaracji akcyzowych.

Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy z naszym przedsiębiorstwem.

Artykuły

Legalizacja świadectw przewozowych
Legalizacja świadectw przewozowych
Pomoc przedsiębiorcom w legalizacji świadectw przewozowych, udzielają profesjonalne agencje celne, które są pośrednikiem pomiędzy firmami, a Urzędem Celnym.

Wideo

Kontakt

Kontakt Spedycja s.c. Katarzyna Myćka, Piotr Myćka

Spedycja s.c. Katarzyna Myćka, Piotr Myćka, Kalisz

Opinie (2)

Opinie o firmie Spedycja s.c. Katarzyna Myćka, Piotr Myćka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dawid
Dawid
5.0
12.05.2019
Super, że ktoś wreszcie profesjonalnie się tym zajął. Nawet nie wiecie jak upraszczacie tym życie.
Wika
Wika
5.0
31.03.2019
Jakże pomocna i potrzebna firma. Wspaniale pomagają przebrnąć przez trudy wniosków i innych spraw związanych z odprawą celną.
Tagi